20 Haziran 2021

Flormar'dan Yaz Enerjisini Anlatan Koleksiyon

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 flormar-makeup-summer

Eğlenceli, uçuş uçuş, optimist ve yaratıcı bir yaz güzelliği için Flormar'ın yeni Gamescape koleksiyonuna göz atmaya ne dersiniz? Renkli tasarımlarıyla makyaj çantanıza festival ruhunu taşıyacak bu ürünler, uzun süre kalıcı, suya dayanıklı ve oldukça dikkat çekici. İçinde 12 farklı ürün bulunan Gamescape koleksiyonunda makyaj bazından ojeye kadar bir yaz makyajında olması gereken her detay düşünülmüş.

flormar-makeup-summer

Ferahlatan jel primer ile teninizi makyaja hazırlayan Flormar, yokmuş gibi bir hissiyata sahip renkli nemlendirici, ipeksi dokulu Bronz Babe bronzlaştırıcı ve ister dudaklarda ister yanaklarda kullanabileceğiniz tint ile hafif bir cilt makyajının temellerini atıyor. Mikro kaş kalemi, ışıltılı ama sofistike Glitter Bomb farlar ve belirgin kirpikler için formülize edilen Volumescape Mascara ile bakışları da es geçmiyor. Baz, parlatıcı ve ruj içeren dudak üçlüsü ise ışıltılı yaz makyajının yeni olmazsa olmazları arasında. 

Makyajın yanında tırnaklar da Gamescape'in radarında yer alıyor. Flormar’ın hızlı kuruyan Quick Dry Nail Enamel ojeleri yaza yakışan, yeni ve cıvıl cıvıl renklerle güzelliğinizi tamamlıyor. Tırnaklarda ışıltı arayanlar içinse Frolic Nail Confetti devreye giriyor.

Renkli, sınır tanımayan ve yaratıcılık dolu bir güzellik macerası için Flormar'ın Gamescape koleksiyonu harika bir eşlikçi olabilir.

 

 

ETİKETLER: FLORMAR , YAZ MAKYAJI , GAMESCAPE KOLEKSİYONU