08 Kasım 2021

Armani Beauty'nin Yeni Yüzü Valeria Sampaio

armani beauty

Brezilyalı model ve aktivist Valentina Sampaio, Armani beauty’nin güzellik kampanyalarında rol almaya hazırlanıyor. Kariyerine 2016 yılında São Paulo Moda Haftası'nda yürüyerek başlayan 22 yaşındaki model, Mart 2017 sayısı için Vogue Paris'in kapağında ilk kez yer aldı. 

Giorgio Armani “Armani Beauty, bugün güzelliğin anlamlı olması ve kesişmesi gerektiğini yansıtan bir vizyondur. Kıyafetlerim gibi güzellik ürünlerim de kültürleri, menşe ülkeleri veya geçmişleri ne olursa olsun tüm kadınları güçlendirmeyi amaçlıyor. Valentina'nın Armani Beauty’nin yeni yüzü olmasından gurur duyuyorum. Onun iradesine, adanmışlığına ve kararlılığına hayranım. Valentina konuşmaktan korkmuyor ve sözleri oldukça önemli ve dokunaklı.” diyerek bu yeni yolculuğu yorumladı.

armani beauty

Valentina Sempaio ise heyecanını şu sözlerle dile getirdi; "Bir güzellik yüzü olarak Armani'ye katıldığım için çok heyecanlıyım. Ayrıca kişisel olarak bu iş birliği benim için büyük bir dönüm noktası. Bir hayalim gerçek oldu. Makyaj, kişisel evrimimde çok anlamlı bir rol oynadı ve çeşitliliği kucakladığı, yaratıcı ifadeyi mümkün kıldığı ve bireysel güzelliği güçlendirdiği için Armani Beauty’ye minnettarım.”

Valentina Sampaio, markanın İsveçli fotoğrafçı Mikael Jansson tarafından çekilen 2022 güzellik kampanyalarında rol alırken özellikle Giorgio Armani'nin en yeni ruju Lip Power'ın yeni kampanyasında boy gösterecek.

 

 

ETİKETLER: ARMANİ BEAUTY , GÜZELLİK , VALENTİNA SAMPAİO