14 Aralık 2021

Vogue Güzellik ve Wellness Editörü Seçti: Denemeniz Gereken 5 Ürün

YAZI: ZEYNEP AKDOĞAN

Vogue Türkiye güzellik ve wellness editörü Zeynep Akdoğan, makyajdan cilt ve saç bakımı ürünlerine, bu hafta güzellik evreninde yükselişe geçenleri, denemeniz gerekenleri sıralıyor.

Kırmızı şeftali notalarıyla taze bir açılış yapan meyvemsi koku, yalnızca Bulgari’ye özel yaratılan Endonezya kökenli paçuli esanslarıyla ilhamı, renkli Venedik karnavallarının coşkusunu tene taşıyor. Fransız parfümör Jacques Cavallier’nin tasarımı, şık şişesiyle de alanı sevindirecek bir hediye alternatifi. Orta notalar: Endonezya kökenli paçuli.

bvlgari
Allegra Fantasia Veneta EDP 50 ml 2035 TL BVLGARI

 

 

Fenty Beauty’den çıkan bu dudak parlatıcısı, kolayca uygulanabilen parlak, pürüzsüz dokusu bir yana, pantolon cebi ve kemer gibi kıyafetlere rahatça takılabilen klipsli pratik tasarımıyla bu kış yanımdan ayırmayacağım ürünlerden.

bvlgariGloss Bomb Dip Clip-On Lip Luminizer 300 TL FENTY BEAUTY, Sephora’da

 

 

İçeriğindeki amino asitlerle hasar görmüş, kırılmış ve incelmiş uzun saç tellerini kalınlaştırıp güçlendirmeyi hedefleyen şampuan, saç bakım ritüelimin uzun saçlarıma yumuşaklık ve parlaklık katan en yeni üyesi.

bvlgariPro Longer Professional Shampoo 200 TL L’OREAL

 

 

Kuşburnu çekirdeği yağı ürünü daimi favorilerim arasına giren Misbahçe’nin aloe vera, gül suyu ve hiyaluronik asit gibi güçlü içeriklerle formüle edilen bu nemlendirici ve aydınlatıcı göz çevresi serumunu denemek için sabırsızlanıyorum.

bvlgariNemlendirici & Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu 380 TL  MİSBAHÇE

 

 

Henüz Zara Türkiye’de satışa sunulmadan alışveriş listeme giren, mat, simli ve ışıltılı olmak üzere üç farklı dokuda gelen nemlendirici etkili stick allık, far ve likit ruj olarak da kullanılabildiğinden pratik bir makyaj deneyimi sunuyor; üstelik yeniden doldurulabiliyor.

bvlgariManifesto Color Stick, Fiyatı Henüz Belli Değil, ZARA

 

 

ETİKETLER: BAKIM , GÜZELLİK , FENTY BEAUTY , BVLGARI , ZARA , LOREAL , MİSBAHÇE