22 Mart 2016

O Güzel: Tatlı & Seksi Krysten Ritter

EDİTÖR: MERVE ARKUNLAR

Krysten Ritter

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Porselen gibi kusursuz ve doğal bir cilt, göz alıcı kıpkırmızı dudaklar, maskara ve eyeliner ile vurucu bir görünüm alan derin bakışlar... Femme fetale görünümü özetleyen bu formül, Breaking Bad’de canlandırdığı Jane Margolis ve Don’t Trust the B---- in Apartment 23’de baştan çıkartan Chloe karakterleriyle ünlenen oyuncu Krysten Ritter’ın güzelliğinin anahtarı.

Kariyerine on altı yaşında model olarak başlayan ve 2001’den bu yana oyunculukta emin adımlarla ilerleyen, hatta bununla da yetinmeyip Ex Vivian isimli müzik grubunda gitarıyla bestelerini çalıp söyleyen Ritter, otuz beş yaşına bastığı yeni yılı bir süperkahraman olarak karşıladı. Netflix’in yeni dizisinde bir Marvel süperkahramanı olan Jessica Jones’u canlandıran ünlü oyuncu, bu rolüyle imzası haline gelen feminen kaküllerinden arınsa da beyaz tenli kadınlara güzellik ve makyaj konusunda ilham vermeye devam ediyor.

 Krysten Ritter

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ritter ister gece makyajı ister günlük makyaj olsun ten rengini asla gizlemiyor, tam tersine pürüzsüz beyaz cildini doğal tonlarla ön plana çıkarıyor. Çerçeveyi ise kuzgun siyahı saçları ve hiç almadığı doğal kaşları çiziyor. “Saçlarımın parıltılı ve sağlıklı görünümünü zeytinyağına, cildimin taze ve ışıltılı görüntüsünü ise çok fazla su içmeye, düzenli uykuya ve Proactiv’e borçluyum.”

O Olmadan Asla

Cildini sürekli nemlendiren ve güneşten korunan Ritter, beyaz tenine en uygun tonları bulma konusunda da gerçek bir usta. Onu bu konuda usta yapan ise doğal ten rengini vurgulayan şeffaf, ince ve yumuşak tonlar kullanması.

 

 

ETİKETLER: KRYSTEN RİTTER , O GÜZEL , GÜZELLİK , GÜZELLİKSIRRI