22 Ağustos 2016

Kylie Jenner’ın Güneşle Flört Eden Çilleri

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Kylie Jenner

Fotoğraf: @kyliejenner

Geçtiğimiz günlerde 19. yaşına giren Kylie Jenner içinde Kendall Jenner’dan Bella Hadid’e tüm yakın arkadaşlarının bulunduğu popüler kadrosunu doğumgünü için Bahamalara götürdü. Kardashian/Jenner klonun en küçük üyesinin doğum günü kutlamasından Instagram'a yansıyan eğlenceli karelerde Kylie Jenner tatlı Karayip güneşi altında doğal güzellik sırrını açığa çıkardı. 

Kylie Jenner

Fotoğraf: @kyliejenner

Radikal güzellik değişimleri, kozmetik markası ve makyaj obsesyonuyla tanıdığımız Kylie doğumgününe özel bizi doğal haliyle tanıştırdı. Kylie’nin çilli yüzü ve yastık dudaklarına yalnızca ipek kirpiklikleri eşlik ediyordu. Aslında anti-makyaj hareketinin sıkı destekçilerinden olan Jenner’ın doğal, ışıldayan cildi ve kendini göstermekten çekinmeyen egzotik güzellik noktaları kesinlikle kalbimizi çaldı.

Kylie Jenner

Fotoğraf: @kyliejenner

Yaz aylarında yoğun güneş etkisiyle beliren natural güzellik noktası olan çil denince akla ilk olarak model ve Gurls Talk’un kurucusu Adwoa Aboah geliyor. İngiliz modelin güzellik imzası bu yaz yalnızca Kylie Jenner’ı doğallığa sürüklemedi, Victoria’s Secret modeli Elsa Hosk’dan it-girl/blogger Camille Charrière'e kadar birçok yüz 2016 yazında güneşle ortaya çıkan güzellik noktalarını saklamayarak yeni bir güzellik akımına imza attı. 

ETİKETLER: GÜZELLİK , TREND , ÇİL , KYLİE JENNER