04 Nisan 2019

Kourtney Kardashian’ın Güzellik ve Lifestyle Sitesi Açıldı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kourtney-kardashian-poosh-beauty-lifestyle-celebrity-website

Fotoğraf: @kourtneykardash

Kourtney Kardashian’ın instagram sayfasından günlerdir reklamını yaptığı Poosh ile sonunda tanıştık. Kardashian kardeşlerin giyimi ve yedikleri konusunda en dikkatlisi ve en kuralcısı olan Kourtney Kardashian güzellik ve lifestyle üzerine kurduğu Poosh.com’u geçtiğimiz gün yayına aldı. 

 kourtney-kardashian-poosh-beauty-lifestyle-celebrity-website

Fotoğraf: @kourtneykardash

Sitenin ilk konuğu olarak annesi Kris Jenner’la bir röportaj yapan Kourtney, burada daha düz bir karın için yemeniz gereken yiyeceklerden pürüzsüz bir vücut için uygulamanız gereken bakım adımlarına hatta kullanmanız gereken çarşaflara kadar detaylı önerilerle hayatınızı 360 derece şekillendirmeyi hedefliyor. Poosh'u yaratırken hayranlarının kendisine sorduğu sorulardan esinlendiğini söyleyen Kourtney 'Sağlıklı yaşam benim tutkum, ve bu sadece beslenme şeklinizden ibaret değil. Sağlıklı yaşamın seksi ya da cool olmadığı konusunda yanlış bir algı var, ben de Poosh ile bunun tersini kanıtlamak istedim.' 'Çocuklar, beslenme, güzellik ve moda hakkında durmaksızın soru alıyorum. Poosh bu sorulara özenle seçilmiş ve kürate edilmiş cevaplar verecek.' sözleriyle yeni güzellik ve yaşam bloğunun hedefini açıklıyor.

kourtney-kardashian-poosh-beauty-lifestyle-celebrity-website

Fotoğraf: @kourtneykardash

Poosh’un ismi ise Kourtney’nin kızı Penelope’nin aile içindeki lakabından gelmiş. Penelope için 'Hayatımı en iyi şekilde yaşamam için bana ilham veriyor.' diyen başarılı yıldız, yeni web sitesiyle Rose Inc. sahibi Rosie Huntington-Whiteley ve Goop'un kurucusu Gwyneth Paltrow'la da böylelikle rakip oluyor. Siteye kendi ağzından hikayelerini de koyacağını söyleyen Kourtney, ailesinden bağımsız bir platforma adım atmanın heyecanı içinde. Biz de Kourtney Kardashian'ın ilham verici deneyimlerini ve önerilerini keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. 

ETİKETLER: KOURTNEY KARDASHİAN , POOSH , WEB SİTESİ , GÜZELLİK , BAKIM