26 Ocak 2019

Jullianne Moore'un 60'lardan Gelen Güzellik Dönüşümü

julianne-moore-chopard-make-up-beauty-60s

Fotoğraf: @juliannemoore

Kırmızı halının klasik ve sofistike isimlerinden Julianne Moore'u tanıyabildiniz mi? Çünkü biz tanıyamadık! Her zaman minimal saç ve makyajıyla duru portresini konuşturan Julianne, bu kez 60'lardan ilham alan görünümüyle güzellik radarımızda.

Geçtiğimiz gün Chopard için kamera karşısına geçen başarılı oyuncu, görünümündeki 60'lar tavrıyla şaşırttı. Her zamankinden farklı bir saç ve makyaj sergileyen Julianne, bizlere adeta o döneme ışınlanma isteği uyandırıyor. Yıldızın ultra hacimli yarım atkuyruğu saç artisti Serge Normant'a ait. Çekim için saç rengi yenilenen ve imza kızılına daha canlı bir hava katılan Julliane'in saçlarında ekstra volüm için iri bukleler kullanılmış ve saçlar minik bir kurdele ile süslenerek retro etki perçinlenmiş. Bu gösterişli saç modelinin yanında, Julianne'in güzellik kimliği yapılan makyajla da boyut atlamış.

Makyaj artisti Hung Vanngo, keskin elmacık kemiği kontürünü daha yüksekten uygulayarak Julianne'in yüz hatlarını yukarı kaldırmış ve böylelikle ünlü güzelin yaşından birkaç yıl eksiltmiş. Julianne'in göz makyajı ise kusursuz bir 60'lar görünümü olan kalın ve jet siyah bir kuyruklu eyeliner. Artist, göz altlarında sert hatlar kullanmayarak bu ağır eyeliner görünümüne rağmen bakışları ferah ama belirgin bırakmayı başarmış. Bu makyajın Jullianne'e gençlik veren bir diğer kilit noktası da, Vanngo'nun transparan bir tonla, belli belirsiz kalınlaştırdığı kaşlar. Sade ama gösterişli, retro ama modern güzelliğiyle büyüleyen Julianne Moore haftasonu görünümlerinizde size ilham versin.

Makyajla 5 Yaş Genç Görünmenin 5 Sırrı

ETİKETLER: JULİANNE MOORE , 60'LAR GÜZELLİĞİ , ÜNLÜ MAKYAJI , ÜNLÜ SAÇI , VOGUEİNSTAGRAM