10 Ağustos 2020

Işıltılı Bir Parfüm: Signature Rose Tangerine

YAZI: EKİN KURBETÇİ

lucy-bonton-chloe-signature-rose-tangerine

Chloé'nin ikonik Signature ailesine yeni bir üye daha katıldı. Serinin son parfümü Signature Rose Tangerine, klasikleşmiş bu kokuyu berrak, optimist ve ferah bir dokunuşla yeniden yorumluyor.

lucy-bonton-chloe-signature-rose-tangerine

Parfümde, ışıltılı gül notalarıyla sürpriz bir şekilde harmanlanan turunç aroması ortaya çiçeksi ve meyvemsi bir koku çıkartıyor. Parfümün alt karakterinde yer alan siyah frenk üzümü ise geride taze bir imza bırakıyor. Sedir ağacı ve beyaz amber de bu oyuncu kokuya zarif bir dokunuş yapıyor. Chloé'nin imza parfüm şişesi ise Rose Tangerine'in alt notalarına uyan bir renk yelpazesiyle yenileniyor.

lucy-bonton-chloe-signature-rose-tangerine

Bu yeni parfümün yeni bir ilham perisi de var. Güzel oyuncu Lucy Boynton, Chloé'nin özgür ruhlu parfümü Rose Tangerine'in yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Jonathan Alric yönetmenliğinde çekilen kampanya videosunda Lucy, kendi özgürlüğü ile yüzleşiyor; sezgilerini, duygularını ve hislerini takip ediyor. Karim Sadli imzalı siyah beyaz portreler ise Boynton'un ve Chloé'nin duru, samimi, mutlu enerjisini kusursuz bir şekilde yansıtıyor. Modunuzu yükseltecek ve arkanızda klasik ama farklı bir imza bırakacak yeni bir parfüm arayışınız varsa Chloé Signature Eau de Toilette Rose Tangerine'e bir şans verebilirsiniz.

ETİKETLER: YAZ PARFÜMÜ , CHLOE , SİGNATURE EAU DE TOİLETTE ROSE TANGERİNE , LUCY BOYNTON