25 Kasım 2021

Hailey Bieber'ın Doğum Günü Güzelliği

YAZI: EKİN KURBETÇİ

hailey-bieber-birthday-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @adrianmartinn

Hailey Bieber'ın özel günlerde tercih ettiği saç ve makyaj görünümleri kolayca uygulanabilir olması ve çekici karakterleriyle ilgiyi hak ediyor. Geçtiğimiz gün 25. doğum gününü kutlayan güzel model, yeni yaşına sade ve taze bir güzellik portresiyle merhaba dedi.

hailey-bieber-birthday-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @adrianmartinn

Yves Saint Laurent'in 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait kadife bir tulum giyen Hailey, net hatlara sahip bu görünümü temiz bir saç ve makyajla tamamlamış. Makyaj artisti Mary Phillips, ışıltılı ve ince yapılı bir bazla makyaja başlamış. Keskin bir kontür hattı yerine bronzlaştırıcıyla belli belirsiz bir şekilde yüzü şekillendiren sanatçı, bakışlarda da bu bronz tavrı sürdürmüş. Bakışları derinleştirmek için kirpik diplerine uygulanan orta koyuluktaki far ve göz kapağının ortasına yerleştirilen parıltılaragöz makyajı tamamlanmış. Genç yıldızın dudaklarında kullanılan pembe-karamel ruj ise makyajın minimalliğiyle uyum sağlamış.

hailey-bieber-birthday-beauty-hair-makeup

Fotoğraf: @adrianmartinn

Bir etkinliğe katılırken pratik ve joker bir saç modeline ihtiyaç duyanlardansanız, Hailey'nin doğum günü tercihi yeni favorilerinizden olabilir. Saç artisti Amanda Lee, Hailey'nin parti görünümü için jet bitişle toplanmış yarım at kuyruğunda karar kılmış. Sıkıca toplanan saçları bir kurdeleyle süsleyen Lee, tutamların uçlarına uyguladığı görünmez dalgalarla bu sade saç modeline hareket katmış. Genç, taze, minimal ama oldukça etkileyici: Hailey Bieber'ın 25. yaş güzelliği ilham panonuza girmeyi kesinlikle hak ediyor.

Hailey Bieber'ın makyaj Öncesi Cilt Bakm Rutini

ETİKETLER: HAİLEY BİEBER , DOĞUM GÜNÜ , ÜNLÜ SAÇI , ÜNLÜ MAKYAJI