14 Kasım 2016

Haftanın Dikkat Çeken 5 Güzellik Haberi

YAZI: BERİL ŞAHİN

Frédéric Malle’in Paris’teki Yeni Butiği

Eğer yakın zamanda Paris’e gidecekseniz 4. bölgede bulunan Frédéric Malle’in yeni butiğini görmeden dönmeyin. Mimar Dominique Jakob ve Brendan Macfarlane ikilisi tarafından tasarlanmış butik size apayrı bir alışveriş keyfi katmak için bekliyor. Ayrıca yeni çıkmış lavanta kremi ve parlatıcı yağını mağazada deneyebilirsiniz. Eğer güzel kokmak için o kadar uzağa gidemeyecekseniz, Frédéric Malle parfümlerini Beymen Mağazalarında bulabilirsiniz. Yeni parfümü “Maurice Roucel – Musc Ravageur” kokusuyla size baştan çıkaracak.

frederic malle

Adres: 13, rue des Francs-Bourgeois, Paris 4

Son Zamanların Trendi? Tırnaklarda Bitki Büyütmek!

Avusturalyalı sanatçı Roz Borg sayesinde tırnaklarınızda gerçek bitki büyütebileceksiniz! “Succulent Nails” adını verdiği manikür tipinin fikri bitkili takılar ve bahçe tasarlarken aklına gelmiş. Bitkisel bir yapışken ile sahte tırnaklar üzerine mini bitkiler yerleştirerek 1 saatlik süren bu sürecin çıkardığı sonuç gözlere şenlik!

roz borg

MAC Viva Glam'ın Yeni Yüzü Taraji P. Henson

M.A.C Viva Glam’ın Yeni Yüzü Olarak Taraji P. Henson ve “Empire” dizisindeki rol arkadaşı ayrıca gerçek hayatta da çok yakın arkadaşı olan Jussie Smollett’i seçti. Aids ve HIV hastaklarıyla savaşan kadın, erkek ve çocuklara yardımda bulunmayı amaçlayan kampanya için Miley Cyrus, Lady Gaga son olarak da Airana Grande başrolde bulunmuştu. 

mac

Taraji P. Henson rol arkadaşı Jussie Smollett ile 

Instagram’da Gözleri Kamaştıran Florasan Saçlar!

İçinizde ergenlik yıllarınızdan saçlarınızı uçuk renklere boyama isteği kaldıysa, şuan bunu değerlendirmek için tam zamanı. Gökkuşağı saçı ve galaksi saçından sonra şimdi Amerikan kuaför Guy Tang’in Youtube ve İnstagram hesabında yayınladığı tanıtım videosu ile patlama yaratan saçlar, ışıkta multirenkli dururken karanlıkta florasan renge dönüşüyor. Kenra markasının Color Neon ürünü ile yarattığı saçların tekniği ise saçları iyice sarartıp diğer renkleri saça sürmek.

Floresant Saçlar

Kylie Cosmetics İlk Mağazasını Açıyor

Kendi kozmetik markasıyla interneti kasıp kavuran Kylie Jenner Instagram hesabından yakında ilk mağazasını açacığının ipucalarını verdi. Mağazanın büyük bir ihtimalle Los Angeles’da açılacağı konuşuluyor.

Floresant Saçlar

ETİKETLER: MAC , KYLİE JENNER