09 Ekim 2017

En Güzel İşbirliği: Maybelline x Gigi Hadid

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gigi-hadid-victorias-secret-makeup

Fotoğraf: @gigihadid

Model, stil ikonu, tasarımcı ve şimdi de makyaj gurusu: Gigi Hadid. İş birliği yapmak için markaların sıraya girdiği Gigi Hadid, Vogue Eyewear için tasarladığı gözlükler, Tommy Hilfiger için hazırladığı giyim koleksiyonu ve Messika için hayata geçirdiği mücevherlerden sonra şimdi de güzelliğe el atıyor. 3 yıldır marka yüzü olduğu Maybelline New York ile bir koleksiyon çıkaracağını henüz açıklayan güzel yıldız hayranlarını heyecanlandırdı. Ropörtajlarında kendi makyaj markasına sahip olmak istediğini dile getiren Gigi, görünen o ki bu hayaline kavuşmuş.

 gigi-hadid-victorias-secret-makeup

Fotoğraf: @gigihadid

Son bir yıldır üzerinde çalıştığını söylediği koleksiyonun çıkış tarihi için 'Çok yakında!' diyen güzel model, paylaştığı fotoğrafta küçük ipuçları veriyor. Geniş bir yelpazeye sahip rujlar, renkli eyeliner'lar, sedefli farlar ve tabi ki strobing kraliçesinin olmazsa olmazı highlighterlar şu ana kadar ünlü modelin Instagram gönderisinde keşfettiklerimiz! 

17-10/09/gg.gif

Fotoğraf: @hadidnews

GH logosuyla yayınlanan tanıtım kliplerinde Gigi'nin imza kırmızı rujlu görünümüne de yer veren Maybelline, makyaj koleksiyonu için geri sayım başlatarak bizlere ekim sonunda bu koleksiyona kavuşacağımızın sinyallerini veriyor. Kim Kardashian, Rihanna ve Pat McGrath ile birlikte ikonik makyaj koleksiyonları açısından dolu dolu geçen bu yıl Maybelline ve Gigi Hadid'in sürpriz açıklamasıyla biz güzellik meraklıları için daha da heyecanlı hale geldi!

Gigi Hadid Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

ETİKETLER: GİGİ HADİD , MAYBELLİNE , MAKYAJ , KOLEKSİYON