DEFİLE
DEFİLE

23 Mart 2019

Denizden Gelen Güzellikle Yenilenin

Şehrin en keyifli noktalarından birinde ama aynı zamanda şehir hayatının karmaşasından uzakta deniz kenarında konumlanan Four Seasons Hotel Bosphorus, misafirlerine en özel bakım deneyimini yaşatabilmek için güçlerini güzellik markası La Mer ile birleştiriyor. Otel bünyesinde bulunan 2.100 m2’lik kullanım alanına sahip The Spa, Boğaz kıyısındaki açık havuzu, cam tavanlı, gün ışığı gören havuzu, kişiye özel hamamları, sauna, jakuzi ve buhar odalarının içerisindeki deneyimleri La Mer ürünleriyle bir basamak yukarı taşıyor.

Seneler süren deneyler sonucunda mükemmelleştirilen ve cildin ihtiyacı olan her türlü onarımı sağlamayı amaçlayan La Mer ürünleri, cilt yenilenmesini hızlandıran özellikleriyle otel misafirlerine ayrıcalıklı bir bakım vadediyor.
fourseasons

Benzersiz Bir Masaj Ritüeli

The Spa'nın yeniliklerinden bir diğeri de ilk defa Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa’da La Mer Enstitüsü ile lanse edilen masaj ritüeli. Dünyanın en özel estetisyenleri tarafından kurgulanan bu masaj, La Mer ürünlerinin etkisi sayesinde cilde boyut kazandırmanın yanı sıra cilt görünümünü iyileştirmeyi de kolaylaştırıyor. Markanın kurucusu Dr.Huber'in yıllarca süren deneylerinde besleyici deniz yosunu ve diğer doğal içerikleri ışık ve ses enerjisi ile birleştirerek ortaya çıkardığı Mucize İksir ve Crème ürünleri, bu bakımda kullanılarak cildin uzun vadede sağlıklı ışıltısına kavuşmasına katkıda bulunuyor. 

fourseasons

Yoğun Anti-Aging Bakımı

Denizden gelen mucize olarak bilinen La Mer ürünlerinden Crème de la Mer ve Mucize İksir™ içeriklerindeki iyileştirici ve yoğun nemlendirici özellikler sayesinde, kuru ve hasar görmüş ciltlere sahip spa misafirlerinin favori bakım ritüellerine dahil oluyor. Cildin günlük stres ve tahriş kaynaklarına karşı rahatlamasına ve güçlenmesine yardımcı olan Mucize İksir'i içeren The Concentrate ürünü ‘nefes alabilen’ bariyer oluşturucu dokusuyla cilde yavaşça enerji vererek yoğun bir anti-aging bakımı vadediyor. Aklınıza gelebilecek her türlü stresten uzaklaşarak, kendinizi uzmanların bilinçli ellerine teslim edebileceğiniz bu deneyimse cildinize ve kendinize verebileceğiniz en unutulmaz hediyelerden biri olmayı garantiliyor. 
lamer

 

 

ETİKETLER: LA MER , CİLT BAKIMI , ANTİ-AGİNG , CİLT BAKIM RUTİNİ