22 Temmuz 2018

Calvin Klein Women'ın Yıldız Yüzleri

ck

Raf Simons başa geçtiğinden beri ilk parfümünü çıkaracak olan Calvin Klein, Women isimli yeni kokusunun yüzü olmaları için Hollywood’un iki parlayan yıldızı, ödüllü aktrisler Lupita Nyong'o ve Saoirse Ronan ile anlaştı.

Yetenekleri kadar doğal güzellikleriyle de tanıdığımız aktrisler, Calvin Klein Woman kampanyasında en duru ama etkileyici güzellikleriyle fotoğraflandı. Raf Simons'ın imza attığı ilk Calvin Klein parfümü Women'in kampanyasında, yeni jenerasyonun ilham veren isimlerin ilham aldıkları kadın figürlerinin portreleri iliştirildi.

ck

 

Simons, kampanyanın amacını "Ortak noktada bağlanan kadınların, kendi kimliklerini oluşturacak güce sahip olma ve kendilerinden sonraki jenerasyon kadınlarına önderlik etme istekleri aracılığıyla kadınlıklarının keşfi" olarak açıklıyor.

Okaliptüs, meşe palamutları, portakal çiçeği yaprakları ve Alaska sedir ağacından oluşan esansın ilhamını “bir kadından bir diğer kadına güç ve ilham aktarımı” ve “kadınlar için düşünce özgürlüğü” fikirlerinden aldığını söylüyor. İlham aldıkları kadın figürleri olarak Lupita Nyong'o ABD’li şarkıcı Eartha Kitt’i seçerken, Ronan’ın ise ABD'li oyuncu Sissy Spacek ve dünyaca ünlü şarkıcı Nina Simone’u seçtiğini görüyoruz.

ck

Yazı: İpek MARMARA

ETİKETLER: CALVİN KLEİN , RAF SİMONS , LUPİTA NYONG'O , SAOİRSE RONAN , GÜZELLİK , PARFÜM , BAKIM