EN VOGUE
EN VOGUE

31 Mayıs 2022

Nicola Peltz’in Keşfedilmeyi Bekleyen Gelin Görünümleri

YAZI: ALİCE NEWBOLD

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

nicola Peltz

F:Corbin Gurkin

Nicola Peltz’in ihtişamlı gelin görünümünün hala keşfedilmeyi bekleyen detayları var. Şimdiye kadar Nicola Peltz'in el yapımı Fransız dantel eldivenlerinden ipek saten elbisesinin üzerine dökülen ve onu bir "sanat eseri" gibi süsleyen süslü duvağına kadar, Valentino haute couture gelinliğinin tüm detaylarını inceledik, hakkındaki detayları öğrendik. Peki, parti sonrası görünüm ne olacak? 

Peltz Ailesi’nin Palm Beach'teki evinde yaşayan bu modern törende, gelin ikinci bir elbiseyle kendini sınırlamayacaktı tabii, ya da üçüncü…

Yeni evli çiftin, dijital İngiliz Vogue kapağı için gelin ve damat olarak özel çekimlerinden sonra, şimdi Peltz'in gelinliklerine daha ince bir bakış açısı getirmek için üçlü Versace görünümlerini detaylı bir şekilde ele alabiliriz. Nicola, 9 Nisan'daki büyük gününden önce yaptığı açıklamada, “Versace korsesinden daha iyi hissettiren hiçbir şey yok” demiş ve anlatmaya devam etmişti: “Uyum kusursuz. Kendinizi seksi ama aynı zamanda klas hissettiriyor. Versace, büyük bir gelinlikle giymek için mükemmel bir şey.”

nicola Peltz

F:Corbin Gurkin

Peltz'in uzun süredir stilistliğini üstlenen Leslie Fremar, Donatella'nın bir elbisenin iç işleyişine geldiğinde en iyisini yaptığı konusunda hemfikir. Peltz'in ablası gibi olan Fremar, “Nic, ilk kez bir Versace elbisesi giydiğinde çok etkilendi” diyor: “Tam olarak ona uydu ve bunun üzerinde birlikte çalışmak inanılmaz bir deneyimdi.” Bu cümle, dünyanın en başarılı stilistlerinden biri için gerçekten büyük bir övgü cümlesi olarak karşımıza çıkıyor.

Gelinlik yapbozunun son parçası ise Dior’dan geldi. “Hikayeyi nasıl anlatacağımı bulmak çok eğlenceliydi” diyerek bu son parçayı anlatıyordu Nicola. Beckham'ların yakın arkadaşı Kim Jones, ailedeki erkekler için takım elbiseler hazırlarken, Brooklyn ve Nicola çiftinin özel isteklerinden hareketle gelin ve damat için özel bir görünüm hazırladı.

Gelin üzerinde, fildişi rengi rengi, iki parçalı Gen-Z Bianca Jagger'ın bir parçasını gördük. Bu görünümün en dikkat çeken parçası ise kesinlikle yelekti. Bu stil, gelin görünümüne günlük bir tarz eklemenin yanı sıra bambaşka bir öneme de sahipti. “Erkek giyimine bayılıyorum ve Kim bu konuda çok yetenekli," diyen Nicola’nın stilisti Leslie, bu önemi şöyle açıklıyor: “Kim, Dior markası altında sık sık kadın giyimi yapmaz, bu yüzden bu gerçekten özel bir an.”

Peltz'in düğün kıyafetlerinin titiz bir şekilde planlanmasının bir yıl sürmesine şaşmamalı. “Nihai Valentino couture deneyimi” için Roma'ya yapılan yolculuklardan, gelin ve Versace ekibi arasında gidip gelen eskizlere ve Nicola'nın Dior takım elbisesi için yaptığı gizli etiketlere kadar uzanan titiz bir sürecin ürünü bu görünümler. Tüm bunları göz önünde bulundurunca, Leslie Fremar’ın Peltz- Beckham düğünü görünümleri için “giysilerin hissettirdiği hissin tamamlayıcı” yönüne yaptığı vurgu da böylece daha da anlamlanıyor.

ETİKETLER: NİCOLA PELTZ , BROOKLYN BECKHAM