EN VOGUE
EN VOGUE

07 Aralık 2021

McCallister Malikanesi'nde Bir Gece

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

home alone

Noel filmleri listesinin olmazsa olmazlarından Evde Tek Başına’yı mutlaka birkaç kez izlemişsinizdir. Başrolde Macaulay Culkin’i izlediğimiz film, Noel döneminde evde yalnız kalan haşarı bir çocuğun hırsızlara karşı mücadelesiyle her seferinde bizi içine almayı başarıyor.

Filme dair aklınızda neler kaldı bilemiyoruz ancak o ikonik evi mutlaka hatırlayacağınıza eminiz. İşte o ev, Noel tatili için AirBnb'de yalnızca bir geceliğine kiralanabilecek. 

Şirket, yaptığı açıklamada, 12 Aralık gecesi McCallister Ailesi’nin evinde sadece 25 dolara, dört şanslı yaramazın kalabileceğini duyurdu. Kiracılar, 7 Aralık saat 13:00'ten itibaren rezervasyon için başvurada bulunabilecek. Bir gece için ödemeleri gereken ücret ise 25 dolar olacak.

AirBnb, McCallister malikanesinde misafirlerin Kevin'in filmde yaptığı gibi davetsiz misafirleri evden kovalamak zorunda kalmayacağını söylese de, ziyaretçiler küçük Kevin'in bubi tuzaklarına benzer tuzaklar kurabilecek. Evde konaklayan ziyaretçilere ayrıca 'Chicago'nun en iyi pizzasının yanı sıra, gerçek bir tarantula ile tanışma' imkanı da sağlanacağı duyuruldu.

AirBnb daha önce de Sex and the City’den Carrie’nin ikonik dairesinin ve House of Gucci filmindeki malikanenin de kiralanabileceğini duyurmuştu.

ETİKETLER: HOME ALONE , AİRBNB