EN VOGUE
EN VOGUE

08 Kasım 2021

Jay-Z'den Hızlı ve Kısa Bir Instagram Atağı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Beyonce
@beyonce

Sosyal medya, özellikle de Instagram kullanma pratiğiniz nasıl? Instagram olmadan yapamam diyen sıkı bir story canavarı mısınız yoksa arada sırada göz atıp çıkarım diyenlerden mi?

Siz Instagram hakkında ne düşünüyorsunuz elbette bilemiyoruz ancak sanıyoruz ki Jay-Z Instagram’da aradığını bulamadı ya da dikkat çekmek istediği başka bir şey var.

Şimdiye kadar Instagram hesabı bulunmayan Jay- Z, geçen hafta Instagram’a katılarak herkesi şaşırtmış ve Beyoncé'nin de takip ettiği tek kişi olma ünvanını kazanmıştı. 24 saat içinde hesabı doğrulanan ve kısa sürede 2 milyon takipçiye ulaşan Jay-Z daha sonra sürpriz bir kararla hesabını sildi.

Jay-Z’nin geç başlayıp çabuk biten Instagram macerasının ardından bu hamle hakkında farklı teoriler de paylaşılıyor. Bazıları Jay-Z’nin dikkat çekmek için bunu yaptığına inanırken, bazıları da tanıtım uğruna Instagram'a yeniden katıldığına ikna olmuş durumda. Jay-Z’nin yeni Netflix filmi The Harder They Fall'da ortak yapımcı olduğunu bildiğimiz için bu seçenek daha olası geliyor diyebiliriz.

 

 

 

 

 

ETİKETLER: BEYONCE , JAY-Z