EN VOGUE
EN VOGUE

18 Aralık 2021

Hüzünlü Keanu Fotoğrafının Hikayesi

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Keanu reveesWarner Bros. Pictures

Keanu Reeves’in o meşhur fotoğrafını bilirsiniz. Bir bankta tek başına oturup sandviç yerken çekilmiş bu fotoğraf, çok uzun zamandır internetin gündeminde. Sayısız meme’e konu olan hüzünlü fotoğrafın hikayesi nihayet belli oldu.

Keanu Reeves, katıldığı bir programda Stephen Colbert'e aslında üzgün olmadığını, sadece aç olduğunu söyleyerek, şimdilerde viral olan hüzünlü Keanu fotoğrafının perde arkasını anlattı.

Matrix Resurrections’ın tanıtım ziyaretleri kapsamında The Late Show’a katılan Reeves, "Sadece bir sandviç yiyorum.” derken sunucu "Yani Hüzünlü Keanu'da gerçekten üzgün değilsin?" diye tekrar soru sordu. Ancak yanıt değişmedi: “Bir şeyler düşünüyordum, bazı işlerim vardı ama sadece açtım.”

Keanu revees

Aktörün bu meşhur fotoğrafı, çizgi roman BRZRKR'nin ilk cildinde de benzer bir çizimle anılmıştı.

Keanu Reeves bu fotoğrafın hikayesini açıklasa da internet kullanıcılarının, meme’i kullanma amaçlarının değişmeyeceğine neredeyse eminiz. Emin olduğumuz bir başka şey daha var. Keanu Reeves setlerdeki tavırları, hayranlarıyla olan ilişkileriyle ve elbette interneti yıkan meme”'eriyle hepimizin kalbini çalmaya devam edecek.

 

ETİKETLER: KEANU REEVES