19 Mart 2021

Doğaya ve Sağlığa Duyarlı

Koku uzmanlığıyla bilinen Atelier Rebul, 80° etil alkol oranına sahip kolonyalarıyla el hijyeni için mis gibi bir alternatif sunuyor. Kişiye özel dolum kolonyaları, hem sağlığımıza hem doğaya hassasiyet gösteriyor.

Atelier Rebul

Son bir senedir el hijyenine her zamankinden fazla önem veriyoruz. Çantalarımızdan çıkarmadığımız, elimizden düşürmediğimiz kolonyalar da bunun en sağlıklı ve ferahlatıcı yolunu sunuyor. Bakteri ve virüsleri yok etmeye yardımcı, 80° etil alkol oranıyla Atelier Rebul kolonyaları, farklı koku alternatifleriyle öne çıkıyor.

Atelier Rebul’ün cazip bir diğer tarafıysa dolum kolonyası geleneğini mağazalarında sürdürmesi. Kişiye özel dolum kolonyalarıyla geçmişe gönderme yapan marka, doğaya saygısını bu şekilde gösteriyor. Dünya genelinde çevreye duyarlılığın daha da arttığı günümüzde, Atelier Rebul tüm tüketicilere "daha az şişe, daha az kapak ve daha az karton" çağrısında bulunuyor. Dolum şişeleri sayesinde daha az atık oluşuyor ve çevre dostu duruşun önemi vurgulanıyor. Bu kolonyalar aynı zamanda içeriklerinde yüksek oranda doğal yağlar ve esanslar barındırdığı için, tende uzun süreli ve güvenli bir kalıcılık sağlıyor.

Tekrar dolum yapılabilen doğa dostu el yapımı ahşap kapaklı şişeler, kişiselleştirilmiş özel etiketleriyle sunuluyor. İsminizi, kolonyanın dolum tarihini ya da dilediğiniz bir mesajı yazdırabileceğiniz etiketleriyle 185 ml dolum şişe kolonyalar; yeşil çay, mandalina ve erguvan kokularından oluşuyor. Atelier Rebul'ün tüm ürünlerini www.atelierrebul.com.tr adresinden inceleyebilir, siz de bitirdiğiniz dolum kolonyanızı geri getirerek bu hareketin bir parçası olabilirsiniz.

rebul

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , ATELIER REBUL