LIVING
LIVING

27 Mayıs 2021

Gigi Hadid’in Evine Yakından Bakış

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

gigi hadid,dekorasyon ev

@gigihadid

Yaşam alanlarımız ister geçici ister kalıcı olsun yaptığımız dekorasyon seçimleriyle bir süre sonra karakterimizi yansıtmaya başlar. Bu yüzden birinin evine ilk kez gittiğinizde bile onun hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Gigi Hadid’in Manhattan’da özenle dekore ettiği evi de süper modelin kendi deyimiyle tutkusunu ve zevkini yansıttığı bir rüya alanı.

gigi hadid,dekorasyon ev

Instagram hesabından paylaştığı görsellerle Hadid’in evinde görsel bir tura çıktığımızda pek çok farklı ögenin bir arada kaotik bir uyum yakaladığı görmek mümkün.

Özellikle sürrealist dokunuşlardan pop-art detaylara evin geneli ufak bir sanat galerisini anımsatıyor. Modern çizgiler arasından sızan güçlü etnik yaklaşımlar ise yeni dekore edilmesine rağmen vintage parçaların etkisiyle yaşanmışlık hissini rahatlıkla veriyor.

gigi hadid,dekorasyon ev

@gigihadid

Ahşap her ne kadar ön plana çıksa da evin bazı noktalarındaki endüstriyel geçişler Gigi Hadid’in kişisel stilinin de bir parçası olan zarif karmaşayı başarıyla yansıtıyor. Eğer evinizi dekore ederken sürekli bir uyum yakalama endişesi içine giriyorsanız Hadid’in sadece kendi zevkini ön plana alarak kuralları yıkan dekorasyon hamleleri yeni ilham kaynağınız olabilir.

ETİKETLER: DEKORASYON , GİGİ HADİD , MANHATTAN