13 Nisan 2015

Tohumların Gücünü Keşfedin

Nutra Effects güçlü etkileriyle bilinen mucizevi tohumları antioksidan ve vitaminlerle birleştirerek aktif tohum kompleksini yarattı. Böylece cilt için hayati önem taşıyan omega 3 yağları, antioksidan ve vitaminleri tek bir kremde toplandı. Nutra Effects Serisi doğanın mucizelerini cildinize taşırken paraben ve boya içermiyor. Alerji testi yapılmış ve hassas ciltler için de uygun.
 
 
Eğer ihtiyacınız daha fazla nem ise: Chia Tohumu 
 
 
 
 
Maya dilinde “güç” anlamına gelen Chia tohumu antik zamanlardan günümüze dek yiyecek olarak kullanılıyor. Mor ve beyaz çiçekleri olan bu tohum yenildiğinde vücuda enerji veriyor. Sırrı ise içerdiği Omega 3 yağ asitleri ve proteinler. Ayrıca portakaldan 7 kat daha fazla C vitamini ve ıspanaktan 3 kat daha fazla demir içeriyor. Vücudunuz için içeriden harikalar yaratan bu özel tohumun cildiniz için de inanılmaz faydaları olduğunu tahmin edebilirsiniz. Kendi ağırlığından 12 kat daha fazla su emebilen Chia tohumu ciltte suyu tutabilme özelliği ile cildin nemini koruyor. Cildiniz için yoğun nem sağlayan bir krem arıyorsanız favoriniz Avon Nutra Effects Hydration Daily Cream olacak. Cildinin nem dengesini korurken T Bölgesindeki yağlanmayı engellemek isteyenler için ise Chia tohumu yanı sıra Matlaştırıcı Pudra da içeren Nutra Effects Balance Daily Cream doğru bir tercih olacaktır.
 
 
Eşit bir ton ve canlı bir cilt için Cennet Çiçeği Tohumu 
 
 
Cennet Çiçeği parlak turuncu ve mavi çiçekleriyle kökeni Güney Afrika’ya dayanan çok özel bir tohum. Eşit bir cilt tonu kusursuz görünümün sırrıdır. Siz de  cildinizdeki lekelerden şikayetçiyseniz bu tohumun gücünden faydalanabilirsiniz. Cennet Kuşu çiçeğinde bulunan renkli tohum, cilt üzerindeki renk bozukluklarına ve eşit olmayan cilt tonuna yol açan pigmantasyonu azaltmaya ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor böylece cilt tonunuzu eşitlemek için fondotene gerek ya da herhangi bir kapatıcı kullanmaya gerek duymayabilirsiniz. Ayrıca Avon Nutra Effects Radiance Daily Cream cildinizin donuk görünümüne canlılık katarak cildinizin doğal ışıltısını ve canlılığını ortaya çıkarıyor. 
 
 
 
Yaşlanma belirtilerine karşı Nar Tohumu Özü
 
 
Narın içerisinde 10 bardak yeşil çaya ve 4 bardak kızılcık suyuna eşdeğer antioksidan bulunduğunu biliyor muydunuz? 
 
İşte nar tohumu bu sayede cildin yaşlanmasına sebep olan serbest radikalleri etkisiz hale getirerek yaşlanma belirtilerini önlüyor ve  var olan yaşlılık izlerini tersine çevirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca hücre yenilenmesini teşvik eden nar bu sayede cildinizin canlanmasını sağlıyor. Siz de etkili bir anti-aging bakım için narın antioksidan gücünü Avon Nutra Effects Ageless Multi Action Cream ve Nutra Effects Ageless Advanced Multi Action Cream ile cildinize taşıyın. 

 

 

ETİKETLER: AVON , CHİA TOHUMU , NUTRA , EFFECTS , CİLT , TOHUM