21 Haziran 2022

Işıltılı Bir Cilt

Neostrata Cansu Dere

Cildinize yaptığınız yatırım, kendiniz için yaptığınız en iyi yatırımdır. Bu nedenle kullandığınız ürünler, uyguladığınız işlemler de çok önemli. Cansu Dere’nin kusursuz cildi de Neostrata’nın ürünleriyle daha da dikkat çekiyor. Cansu Dere’nin videoda kullandığı ve favori ürünü olan Skin Active serisinin 3’lü Etki Cilt Dolgunlaştırıcı Serum’u üç boyutlu çözüm sunarak cilt tonunu yeniliyor, cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor. En çok ihtiyaç duyduğunuz üç etkiyi tek bir serum ile sizlere vermiş oluyor.

Kampanya filminde doğal görünümü ve cildinin güzelliğiyle ışıltı saçan Cansu Dere, Neostrata ile işbirliğini “Neostrata’nın dermatoloji alanındaki 40 yıllık deneyimi ve öncü yenilikleri beni etkiledi. Güçlü formülleri, klinik çalışmaları ve her cilt endişesine yönelik sunduğu farklı çözümleri var. Arkasında durabildiğim, bu kadar etkili cilt bakımını sunan premium bir marka ile çalıştığım için mutluyum.” sözleriyle dile getiriyor.

Diğer bir kullanılan ürün ise yüze aydınlık hissini en çok veren bölgelerden birisi olan göz çevresi için geliştirilmiş Yoğun Göz Çevresi Bakım kremi; içeriğinde bulunan kafein ile göz çevresinin görünümü geliştiriyor, dolgunlaştırıyor, nemlendiriyor ve canlandırıyor. Cildi aydınlatmak içinse Enlighten serisinden Aydınlatıcı Serum cilt tonunu eşitliyor ve aydınlatıyor. Cansu Dere’nin vazgeçilmezi olan geniş spekturumlu Defend SPF 50 mineral güneş koruyucu, özel formülüyle cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyor. Mat bitişli ve hafif renkli krem cilt tonunu eşitlerken cildin nem bariyerini çevresel faktörlere karşı savunuyor ve güneş yanığı oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor.

Cansu Dere’nin favori ürünlerine ulaşabileceğiniz eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/neostrata/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

ETİKETLER: NEOSTRATA , JOHNSON&JOHNSON , CANSU DERE