25 Haziran 2019

Dolgun Ciltlerin Yeni Formülü

bakım

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Son dönemin en çok duyulan terimlerinden olan "hyalüronik asit" moleküllerinde kendi ağırlığının 1000 katı kadar suyu tutabilen güçlü bir doğal nemlendiricidir. Bu özellikleri sayesinde cildin daha pürüzsüz, sıkı ve dolgun görünmesine yardımcı olan moleküllerin üretimi 20'li yaşlarımızın ortasından itibaren azalmaya başlar. Yüzümüzdeki ilk çizgileri ve ışıltı kaybını fark etmeye başladığımız bu dönem ileride hızını artırarak kırışıklıklarda ve elastikiyet kaybında artışa dönüşür. Çözüm cilde kaybettiği ışıltıyı, sıkılığı ve dolgunluğu doğal yollardan geri kazandırmakta yatar. 

skin

 

Profesyonel cilt bakım markası SkinCeuticals'ın, yaşlanma belirtileri ve nemsizlik gibi cilt problemlerine neden olan hyalüronik asit miktarındaki azalmanın önünde geçmek için geliştirdiği yepyeni formül H.A. Intensifier tam burada devreye giriyor. İçeriğinde bulunan Proxylane ile cildin alt katmanlarındaki hyalüronik asit seviyesini düzenleyerek cilt sıkılığının artmasına yardımcı olan ve Hyalüronik asit ile cildi nemlendirerek pürüzsüzlük sağlayan serum, aynı zamanda Mor Pirinç Özü ile hyalüronik asit miktarının yıkımını önlemeyi amaçlıyor. 

Cildinizi zamanın yıpratıcı etkilerinden korumak ve yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek isteyenlerin, sonuçları klinik çalışmalar ile desteklenen yeni H.A. Intensifier ile tanışmasının tam zamanı!

ETİKETLER: SKİNCEUTİCALS , CİLT BAKIMI , HYALURONİK ASİT