05 Mart 2017

VogueAstro: Ayın Burcu Balık ve Ünlüleri

YAZI: ZEYNEP TURAN

rihanna justin bieber

Rahatına ve huzuruna çok düşkün olan Balık burçlarının sayısız isteği ve arzusu vardır. Bunları gerçekte elde edemezse, kendine ait bir hayal dünyası kurabilir ve hedeflerine bu dünyada ulaşabilir. Zaten bu âlem o kadar güçlüdür ki gerçekle hayal dünyasını sık sık karıştırabilir. Öte yandan mistik ve felsefi olayları bilmeyi, öğrenmeyi çok sever. Kendini aşma dürtüsünü ve bunu nasıl yapacağını kimi zaman şaşırabilir. Benliğinin derinliğinden gelen bu patlamalar yaratıcılığa yönlendirilmezse, gücünü tüketebilir. Gerçeklerden kaçar. Bu kaçış bir ilham içermez.

Su grubunun en yaratıcı burcu!

Yönetici gezegeni: Neptün

Grubu: Su

Niteliği: Değişken

Mevsimin: Kış mevsiminin bitişi, ilkbahara geçiş

Taşı: Akvamaren

Onu yansıtan renkler: Deniz mavisi, yeşil, gümüş rengi

Tarzı: Yaratıcı fikirleriyle, stili herkesten farklı olabilir.

Kokusu: Kiraz çiçeği, zambak, limon çiçeği

Onunla uyumlu burçlar: Boğa, Yengeç ve Oğlak

Karşıt burcu: Başak

Balık burcunun dikkat çeken ünlüleri

2017 yılı Rihanna’yı sevmiyor!

Ay burcu Venüs’ü ve Jüpiter’i Koç burcunda kavuşum yapan, cüretkâr tutkulu bir o kadar gizemli şarkıcı, geçtiğimiz günlerde yaşanan Güneş tutulmasından en çok etkilenen ünlülerden. 2017 yılında alışkanlıkları, ilişkileri, cüretkârlığı ile dünyada birçok ülkenin magazin haberlerinde yer alacak. Bu yıl yaşayacağı ilişkilerde ağır depresyona girebileceğini işaret ediyor gök kubbe. Bu da ona stilinde itibar kaybettirebilir.

Justin Bieber farklı projeleriyle şaşırtacak!

Merkür retrosunda doğan Justin Bieber, şubat ayından itibaren kariyerinde unutulmaz projelere imza atacak. Müzik dünyasına renk katan, farklı sesiyle dikkat çeken Bieber’ın, 2017 yılının ağustos ayından itibaren çok konuşulacağını işaret ediyor gökyüzü. Bu yıl farklı projelerle karşımıza çıkabilir. Justin Bieber’i Holywood yapımı bir film projesinde görürseniz şaşırmayın.

 

 

ETİKETLER: VOGUEASTRO , ZEYNEP TURAN , RİHANNA , JUSTİN BİEBER