EN VOGUE
EN VOGUE

20 Temmuz 2020

Bugün Gerçekleşecek Yeniay'da Burçları Neler Bekliyor?

YAZI: JUNO

20 Temmuz günü İstanbul’a göre 20:33 itibariyle Yeniay adını verdiğimiz Güneş – AY kavuşumu tam halini alıyor. Yeniay Yengeç Burcu’nun 28 derecesinde oluşacak.

Bu aralar mahrumiyet, kayıp, yoksunluk, sevgisizlik, yalnızlık, zarar görmek, muhtaç düşmek, kendini korumaya almak, sahiplenmek, istediği hale sokmak gibi konularda geçmişten bugüne taşıdığımız pratiklerin, duyguların, beklentilerin, tutumların bir yüke ve engele dönüştüğünü görmemiz için evren adeta bizi zorlayacak.

Bağlarımız ve ilişkilerimizin de dönüşmesi gereken yerleri fark edeceğiz. İlişkilerimizin bize "kendimize olan sevgisizliğimizi ve güvensizliğimizi" yansıttığını, kendimiz için taşıdığımız korkuların ilişkilere yaklaşımımızı belirlediğini, kendimize duyamadığımız şefkatin ilişki dengelerini bozduğunu anlarsak, her şey daha bir kolaylaşacak…

Bizi korkutan şeylerin "sandığımız gib" olmadığını ve "bildiğimiz gibi" yürümeyeceğini görebildiğimiz ve olana uyum gösterebildiğimiz kadar huzurlu ve güvende olmaya geçecek, kaygılı yüreklerimizin şifa bulmasına izin vereceğiz.

Hem Burç hem Yükselen Burç için okumanızı tavsiye ettiğim etkilere gelince;

ETİKETLER: JUNO , 2020ASTROLOJİ , BURÇ YORUMU