EN VOGUE
EN VOGUE

02 Haziran 2021

Astroloji İçin Kullanabileceğiniz En İyi 5 Uygulama

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Astoroloji, uygulama

Fendi, 1993 İlkbahar/Yaz

Eskiden astroloji çoğumuz için son sayfada bulunan ufak ve keyifli bilgilendirmelerden ibaretken zamanla bu alana duyulan ilgi özel kitapçıklardan, sayfalarca anlatılan detaylı bilgilere hızlı bir gelişim gösterdi. Köklü olduğu kadar gizemli bir geçmişe de sahip olan astroloji, her gün keşfedilen yeni kapılarıyla hayatımızda etkili bir yer tutuyor. Özellikle yaşadığımız bu belirsiz süreçte alınan her bilginin değer taşıması, bir nevi gelecek zaman hakkında da ipuçları sunan astrolojiye karşı daha fazla ilgi duymamıza sebep oldu. Daha öncesinde biraz küçümsemeyle yaklaşılan, herkesin 12 burçtan ibaret olduğu düşüncesi de daha fazla bilgi edindikçe kısıtlandığı alandan sıyrılmaya başladı.

Teknolojiyle birlikte hemen her şey için kullanılan uygulamalar astrolojiyi de içine alarak birbirinden farklı yaklaşımlarla artık geniş bir alan sunuyor. Aşk uyumundan kişisel yol haritanıza kullanabileceğiniz 5 uygulama, gökyüzünü yakınınıza taşırken pek çok konuda da fikir sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

The Pattern

Astoroloji, uygulama

The Pattern uygulaması doğum günü ve saatinizi kullanarak kişiliğiniz hakkında geniş bir bilgi sunarken aynı zamanda “bond” adını verdiği alanıyla ilişki uyumunuzu görmenizi de sağlıyor, ki bunu hem romantik hem de arkadaş ilişkileriniz için kullanabiliyorsunuz. Interaktif bir içeriğe de sahip olduğu için sizinle benzer özellikleri paylaşan kişilerle bir araya gelebiliyor ve uygulamanın sorduğu derin soruları cevaplayarak bir bağlantı oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca sizin için önemli döngüleri de not alan uygulama hayatınızda ne zaman değişiklikler yaşayabileceğinizi veya hangi dönemlerin kritik olduğunu söylüyor.

Co-Star

Astoroloji, uygulama

Yine aynı şekilde doğum bilgilerinizle ilerleyen uygulama sizi gezegen hareketleri veya tutulmalar hakkında bilgilendirirken bunun sizin için ne anlama geldiğini paylaşıyor. The Pattern’a göre biraz daha olumsuz yorumlara yer verse de aynı zamanda şansınızı nasıl artırabileceğiniz, kendinizi nasıl koruyabileceğiniz konusunda da bilgiler sunuyor.

Astrology Zone

Astoroloji, uygulama

Astrology Zone dünyaca ünlü astrologlardan biri olan Susan Miller’ın uygulaması. Diğer uygulamalara göre daha günlük ve aylık yorumlar üzerinden ilerleyen uygulama aylarda bulunan kilit günler, tutulmalar, açılar hakkında da bilgi veriyor.

Sanctuary

Astoroloji, uygulama

Bu uygulamanın en büyük farklılığı astrologlarla iletişime geçebilmeniz. Size özel yorumlar yapan astrologların yanı sıra günlük bilgilendirmeler, haftalık tarot yorumları ve daha fazla bilgiye erişebileceğiniz dijital bir kütüphanesi var. “Algoritmalar yerine gerçek astrologlardan bilgi alın” mottosuyla yola çıkan uygulamanın keyifli pek çok içerikten oluşan Instagram hesabı da 1 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Time Nomad

Astoroloji, uygulama

Time Nomad’ın işleyişi de doğum gününüz ve saatiniz üzerinden ilerliyor. Eğer bilgilerini biliyorsanız birden fazla kişinin haritasına bakabileceğiniz uygulama gezegenlerin konumu, haritanız üzerindeki etkileri gibi bilgileri daha öğretici bir seviyede paylaşırken kayıt olmanızı da talep etmiyor.

 

 

 

 

ETİKETLER: ASTROLOJİ , YILDIZ HARİTASI , UYGULAMA , TEKNOLOJİ