25 Aralık 2018

Yasemin Özilhan'ın Zirvedeki Stil Randevusu

YAZI: ZEYNEP GÜR

yasemin özilhan

Fotoğraf: @yaseminozilhan

Kayak tatili programınız A'dan Z'ye hazır fakat bavulunuzla uzun süreli bakışmalarınız mı oluyor? Panik yapmanıza gerek yok, doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken çok basit: Yasemin Özilhan'ın şehrin ritmini kayak pistlerine taşıyan stiline kulak vermek! Geçtiğimiz günlerde eşi İzzet Özilhan'la çıktığı kayak tatilinden paylaştığı fotoğraflarla kayak pistlerinin kraliçesi unvanını hak eden Yasemin Özilhan, bir değil iki farklı stil denemesiyle zirvedeki yerini sağlama aldı.

İlk olarak, Perfect Moment kazağı etrafında gelişen stil stratejisiyle objektifler karşısına geçen Yasemin Özilhan, metropol stilini sıfır derecenin altına zahmetsizce uyarladı. Beyaz kayak pantolon ve Moncler moonbootlarıyla şehirli kadınların naif ve feminen yanını kayak pistlerine taşıyan Yasemin Özilhan, optimist kışın açık ara farkla en asil temsilcisi. 

Sizin için seçtik:

yasemin özilhan

Fotoğraf: @yaseminozilhan

Tulumların ayakları yere basan ve ağırbaşlı tavrı Yasemin Özilhan'ın modern ve mesafeli çizgisiyle uyum içinde. Standart bir tulumu terfi ettirmek için ölçülü ve mütevazı stil oyunlarına başvuran Yasemin Özilhan, kendi stilinin başrol oyuncusu. Siz de kayak pistlerinin yıldızı olmak istiyorsanız Yasemin Özilhan'ın stil ikilemesinden ilham alın!

Sizin için seçtik: 

ETİKETLER: YASEMİN ÖZİLHAN , KAYAK STİLİ