13 Mayıs 2019

Victoria Beckham'ın Stilindeki Anti-Victoria Parça Hangisi?

YAZI: ZEYNEP GÜR

victoria beckham

Fotoğraf: Getty Images Turkey 

Victoria Beckham bir gün çıkıp da, "Füzo taytların modası geçti" demeden, füzo taytların modası hiçbir zaman geçmeyecek. İlk olarak 50'li yıllarda Audrey Hepburn gibi stil ikonlarının üzerinde pantolon rolüyle karşımıza çıkan füzo taytlar, 80'lerin Madonna faktörüyle eteklerin altında punky bir ruh haline büründükten sonra, 2000'lere kadar varlığını bir şekilde sürdürmeyi başardı. Lindsay Lohan, Olsen kardeşler, Kendall Jenner derken, bu sade ve modern parçaların haklı ünü nihayetinde Victoria Beckham'a kadar uzandı. Ve uzun zamandır da füzo taytların patenti sade ve sadece İngiliz tasarımcıda. 

Versace 2019-20 Sonbahar/Kış podyumlarında gövde gösterisinde bulunan füzo taytlar, Victoria Beckham'ın sofistike ve modern stilinin huyuna giderek daha sakin bir tavır sergiledi. Evet, belki füzo taytlar yüksek moda sahnesine ait bir item olmayabilir, fakat mevzu bahis Victoria Beckham gibi bir stil ikonu olduğunda en sıradan parça bile sofistike bir tavra bürünebiliyor.

İngiliz tasarımcının stil kredisi kısmında, tahmin edeceğiniz üzere, yine kendi adı yazılıydı; 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait karakterli trençkotu ve çantasıyla karşımıza çıkan ünlü tasarımcının stilindeki tek anti-Victoria parça Céline gözlükleriydi. Victoria Beckham'ın sade ve oturaklı stilini mercek altına aldık. 

Sizin için seçtik: 

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , ÜNLÜ STİLİ