18 Mayıs 2016

Stil Star: Zendaya'nın Cesur Tavrı

EDİTÖR: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

zendaya

Fotoğraf: Rex Features

Bir Disney yıldızı olarak başladığı kariyerine Hollywood’da devam eden Zendaya Coleman, geçtiğimiz yılın en hızlı yükselen stil ikonlarından biri. Katıldığı tüm davetlerde beklenmedik seçimleriyle dikkatli bakışları üzerinde toplayan on dokuz yaşındaki aktris ve müzisyen, cesur tavrı ve deneysel yaklaşımlarıyla yüksek modanın yeni ilham perisi olmaya aday.

zendaya

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Sürpriz Sever

İlk bakışta iki parça ilüzyonu yaratan Solace London marka tulum, culotte pantolon ve crop top’ı birleştirerek Zendaya’nın aynı anda hem sade, hem cüretkar olmayı başaran sürprizli stiline vurgu yapıyor. İncecik stilettolarla tamamlanan bu keskin görünüm, yükselişteki ikonun şaşırmayı değil, şaşırtmayı sevdiğinin kanıtı.

zendaya

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Konu mücevhere gelince, Zendaya’nın “az çoktur’’ düsturunu benimsemediği ortada. Birlikte taktığı ışıltılı yüzükleri, imzasına dönüştü bile.

 

zendaya 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Oyun Alanı

Zendaya'nın maksimalist doğası, Vogue Paris’in doksan beşinci doğum günü partisinde giydiği Katherine Mavridis imzalı sıra dışı beyaz elbisenin formsuz ve fütürist tavrına tümüyle zıt. Bu yüksek çeşitlilik, kırmızı halının Zendaya’nın oyun alanı olduğunun kanıtı.

zendaya

Fotoğraf: Getty Images Turkey

12. CFDA/Vogue Fashion Fund Ödülleri gecesine çiçekli Thakoon elbisesi ve Brother Vellies marka kürk detaylı sandaletiyle katılan Zendaya, sımsıkı topuzu ve aksesuarlarıyla değişken stilini bir kez daha vurguluyor.

 

ETİKETLER: ZENDAYA , STİL STAR , TREND