08 Şubat 2017

Stil Star: Tuhaf Büyü Angela Sarafyan

EDİTÖR: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

angela sarafyan

Gizem dolu bilim kurgu dizisi Westworld ile dikkatleri üzerine çeken Angela Sarafyan, uzunca bir süredir peşinde koştuğu büyük başarının keyfini sürmekle meşgul. Üstelik onu spot ışıklarının altına taşıyan tek şey oyunculuk mahareti değil. Otuz üç yaşındaki aktrisin yeniliklere açık, cüretkar ve feminen stili, neredeyse tuhaf denilebilecek güzelliğiyle birleşince onu görmezden gelmek imkansız bir hal alıyor.

angela sarafyan

Renk hareketi

Los Angeles’da gerçekleşen CFDA/Vogue Fashion Fund Show’a oral desenli derin V yaka elbisesiyle katılan Sarafyan, pin-up vari saçları ve şarap rengi dudaklarıyla şehrin dinamik ruhuna ayak uyduruyor. Yine bir L.A. davetinde giydiği renkli Salvatore Ferragamo elbisesi, hem ra ne hem de eğlenceli.

angela sarafyan

 Yine bir L.A. davetinde giydiği renkli Salvatore Ferragamo elbisesi, hem ra ne hem de eğlenceli.

Sade & Görkemli

Bu yılki Toronto Uluslararası Film Festivalinde bir galaya Maria Lucia Hohan imzalı romantik elbisesiyle katılan Sarafyan, görünümüyle zamansız Hollywood ikonlarına selam duruyor. Pırlanta küpeleri hariç aksesuar kullanmayan aktrisin sade cazibesi, nude tonlarındaki makyajıyla uyumlu. Tüm bunlar Sarafyan’ın kırmızı halı stilinin başarılı bir özeti: Maksimalizm dışarı, zarafet içeri!

angela sarafyan

 

ETİKETLER: ANGELA SARAFYAN