22 Aralık 2019

Stil Dozu Yüksek Aile Tablosu

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

kim kardashian, kanye westFotoğraf: Getty Images Turkey

Kim Kardashian ve Kanye West'in stillerinin yıllar içerisinde birbirlerine doğru evrildiği ortada. Hatta Kim'in birçok trende öncülük etmesinde eşi Kanye West'in markası Yeezy'nin önemi büyük. Kardashian ailesinin en alfa üyesi Kim, ünlü rapçi West ile birlikte olmaya başladıktan sonra, kısa bir süre içerisinde eski stil kimliğini bir kenara bırakıp; stilini güncelerken, çocuklarına da aynı stil tavrını küçüklükten itibaren aşıladı. Dün akşam New York'ta görüntülenen Kim Kardashian ve Kanye West, çocuklarıyla beraber çizmiş oldukları stil dozu yüksek aile tablosuyla radarımızda!

Deri pantolon ve ceket takımıyla annesinin izinden gittiğini açıkça ortaya koyan North West'in favori ayakkabıları, tıpkı kardeşi Saint'inkiler gibi babasının tasarımı, Yeezy. Henüz 4 yaşında olan Saint ise neon modasına doğuştan ayak uyduranlardan. 

Kim Kardashian'ın stilinden ilham alarak yeni görünümler yaratmak için sezonun en hit parçaları, deri pantolon, puf ceket ve sivri burunlu botlrdan yardım alabilirsiniz.

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KANYE WEST , NORTH WEST , SAİNT WEST , ÜNLÜ STİLİ , SOKAK STİLİ , TREND , YEEZY