23 Ağustos 2019

Sportif, Seksapel, Maskülen: Hailey Baldwin

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

hailey baldwinFotoğraf: Getty Images Turkey

Justin Bieber ile evliliği sonrasında, Bieber genlerine adapte olup, sokak stilinde tercihini konfor alanı geniş ve salaş tavırlı parçalardan yana kullanan Hailey Baldwin, U dönüşü yaptığı stiliyle radarımızda!

İnce topuklu ve ökçesiyle cazibesinin doğru orantıda arttığı ayakkabıyı, trend alarmı veren moda anına dönüştürmek mi? Bu işi Hailey Baldwin'e bırakın. Deneysel stiliyle Los Angeles sokaklarını arşınlayan Bayan Bieber, pantolonuyla sportif, kırmızı ayakkabılarıyla seksapel, oversize ceketi ile maskülen tarafını açığa çıkardı. Ve kendisi için atfedilen tüm sıfatlara layık olduğunu kanıtladı.

Kargo pantolonun paçalarına, ayakkabı bağcıklarını bağlayarak yarattığı efekt, 2019 yazının trend görünümlerinden. Bu ileri moda stil hilesi, bol paça pantolonlarınıza kargo havası verirken aynı zamanda, stil puanınızı da bir anda yükseltmenize yardımcı oluyor. 

Sokak stilinde çarpıcı etkiler yaratan Hailey Baldwin'in, en kısa zamanda gelinliğiyle yaratacağı etkilerin de haberini vermek için sabırsızlanıyoruz.

Justin Bieber ve Hailey Baldwin'in Düğünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , HAİLEY BİEBER , ÜNLÜ STİLİ , SOKAK STİLİ , TREND