27 Haziran 2018

Siyah Elbisesiyle Rihanna'dan Sadeliğe Övgü

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Rihanna

Fotoğraf: @___badgalriri____

Rihanna, Londra sokaklarında yaz gecelerinin hit görünümü olmaya aday sıcak ama cool stilini sergiledi. Gardırobun vazgeçilmezi siyah mini elbiseyi, midi versiyonuyla değiş tokuş eden Riri, minimalist kıyafet tercihini sezonun en popüler aksesuar trendleriyle tamamladı.

Siyah elbisesini, transparan Giuseppe Zanotti sandaletler, Hermès’in meşhur Birkin çantasının minyatür modeli ve inci halhal ile tamamlayan Rihanna, düz bir parçaya bile ikonik stilinin imzasını attı. Yaz stilinin kült parçası halhalı, sezonun en hit aksesuar trendi inci ile buluşturan Riri, bilek aksesuarını yıldız parçası olarak taşıdı.

Stilindeki sadeliği bozmadan, minik ama çarpıcı detaylarla görünümü hareketlendiren süperstar bir kez daha ilham kaynağı olmayı başardı.

Rihanna'nın Sıcak ama Cool Yaz Stilinden 4 Öneri;

Rihanna’dan sadeliğe övgü! Çabasız coolluğun yeni denklemi: stilini düz parçalar üzerine kurgula ve trendi yakalayan aksesuarlarla yükselt.

Mikro çanta, yazın hit aksesuarı! Gündüz hayatına adaptasyonu zor olan XXS çantalar, gece şıklığının mükemmel tamamlayıcısı.

Transparan terlikler, her kombinin ekürisi olmayı başaran kurtarıcı bir parça. Yaz gardırobunda yer aç!

Yeni nesil inciyle acilen tanış. Deforme modellerden zamansız yadigar parçalara, inci bu sezon her estetiği yakalıyor. Sezonun en hit aksesuarına en sürpriz yorum, tabiki inci halhalıyla Rihanna’ya ait!

ETİKETLER: RİHANNA , LONDRA , ÜNLÜ STİLİ , YAZ STİLİ