16 Nisan 2018

Rihanna’nın Cesareti Yüksek Stili

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Rihanna

Fotoğraf: @badgalriri

Rihanna, Coachella turuna cesareti yüksek stiliyle kaldığı yerden devam ediyor. Buz rengi denim görünümünün ardından bir kez daha tek tonun kendinden emin duruşunu seçen Riri, sakin ve sıcak camel rengini çarpıcı seksapalitesiyle yorumladı.

Rihanna

Fotoğraf: @badgalriri

Rihanna’nın melez tenine eşlik eden koyu nude rengi ve vücudunu çarşaf gibi saran tek parça seçimi stiline domine ederken, XXL çizmeleri ekstra stilinin yıldız parçası oldu.

2018 Sonbahar/Kış podyumlarında Y/Project şovuna damgasını vuran devasa Ugg çizmeleri kimin giyebileceğini düşünürken, stil ikon Rihanna tabiki de eklektik tarzıyla sürreal çizmeleri denemeye cesaret etti.

Rihanna rekor kıran uzunluktaki çizmeleriyle küçük bir bacak dekoltesine izin verirken, organze kumaşla tasarlanan transparan elbisesiyle de iddiasını ortaya koydu.

Rihanna

Fotoğraf: @badgalriri

Taze kesilmiş katlı perçemini, dağınık yüksek topuzla buluşturan güzellik kraliçesi, saç stilini Gucci logolu saç tokasıyla da tamamladı. Rihanna, korkusuz görünümüyle bir kez daha stilini uçlarda yaşamayı sevdiğini gösterdi. 

ETİKETLER: RİHANNA , COACHELLA , ÇİZME