12 Aralık 2017

Parti Elbisesiyle Protesto'ya Katılan Bella Hadid

DERLEYEN: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Bella Hadid

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Süpermodel Bella Hadid, Cuma günü Londra’da büyüleyici kırmızı halı görünümüyle hareketli bir gece geçirdi. Dünyaca ünlü saat markası Tag Heurer’in Oxford Caddesi’nde açılan yeni mağazasının davetine katılan Bella, geceyi Londra’da gerçekleşen protestoda sonlandırdı.

Yılbaşı yaklaşırken parti ruhunu Ralph Lauren Collection’den kırmızı payetli bir elbiseyle yakalayan Bella’nın, Noel Baba’nın eşi Bayan Claus ile benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Göz kamaştıran kırmızı elbisesini, beyaz kürkü, bob’una eşlik eden faux kakülleri ve kan rengi dudaklarıyla tamamlayan 21 yaşındaki genç model, parti sezonun unutulmaz görünümlerinden birine imza attı.

Bella Hadid

Fotoğraf: @bellahadid

Bella Hadid, kırmızı halıdaki çarpıcı performansından ardından parti kıyafetleriyle Londra’da Filistin için yapılan protestoya katıldı. Trump’ın Kudüs açıklamasına Instagram üzerinden tepkisini koyan Filistin kökenli model, Londra sokaklarında eylem yapan gruba katılarak, onlarla birlikte yürüdü.

Süpermodel, çok yönlü karakteri, duyarlı tavrı ve göz kamaştıran parti şıklığıyla modanın güçlü, yeni nesil ikonu olduğunu kanıtladı.

ETİKETLER: BELLA HADİD , ÜNLÜ STİLİ , LONDRA , PROTESTO , PARTİ