21 Temmuz 2022

Natalie Portman'ın Güncellenen Gardırobu ve Arkasındaki İsim

YAZI: ALICE CARY

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

natalie portman

Getty Images

Natalie Portman Hollywood'un unutulmaz filmleri, Altın Küre ve Akademi Ödülleri ile dolu bir kariyerin yanı sıra söz konusu kırmızı halı ve etkinlikler olduğunda her zaman spot ışığında nasıl görünmesi gerektiğini bilen biri. Ancak son günlerde daha enerjik görünümlerle karşımıza çıktığını ve bunu da çok sevdiğimizi söylememiz gerekiyor. Şu sıralar son filmi Thor: Love and Thunder'ın tanıtımı kapsamında etkinliklerde karşımıza çıkan Portman, crop’lar, mini etekler ve elbiselerle dolu gardırobunu sergiliyor bizlere.

Elbette bu değişimi borçlu olduğumuz biri var. Portman’ın bu görünümlerinin sırrı Hailey Bieber, Emily Ratajkowski ve Lady Gaga isimlerinin de yakından takip ettiği Polonyalı tasarımcı Magda Butrym. 

Akademi ödüllü oyuncunun son günlerdeki görünümlerini incelediğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Oyuncu, televizyon dizisi Pachinko'nun galasında Anita Ko takıları ve Dior Caro çantasıyla desteklenen Magda Butrym imzalı çarpıcı kırmızı mini elbisesi ve uyumlu özel dikim blazeriyle karşımıza çıktı. Görünüm çarpıcı olmanın yanı sıra klasikliği ve zarafeti ile de dikkat çekiyordu. 

natalie portman

Getty Images

Portman filmin Londra prömiyerinde, kariyerinin ikonik karakterlerinden Black Swan referanslı kırmızı Chanel bir elbise ve saçındaki çiçeklerle karşımıza çıkarken Roma’da tercihini pembe tonlarındaki bir Miu Miu’dan yana kullanmıştı. Los Angeles galasında ise pullu bir Celine mini elbiseyle görünümünü tamamladı. Jimmy Kimmel televizyon şovunda da siyah bir askılı mini elbiseyle gördük Portman’ı.

İtiraf edelim, Portman son günlerde her prömiyer ve basın toplantısında, kendisinden beklenmeyen görünümler sundu. Biz de Natalie Portman’ın değişen ve gelişen gardırobunu ilgiyle izliyoruz ve aklımızdan tek bir şey geçiyor: Magda Butrym bize daha fazlasını ver!

ETİKETLER: NATALİE PORTMAN , MAGDA BUTRYM