13 Ekim 2020

Miley Cyrus'un Yeni Keşfi: Miss Sohee

Amerikalı ünlü şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus önümüzdeki günlerde yayınlanacak yedinci albümü She is Miley Cyrus’un Midnight Sky adlı çıkış şarkısını ilk kez 10 Ekim günü The Graham Norton Şovu’da hayranlarıyla buluşturdu. Bir kadının hatalarını kabul etme sürecini anlatan şarkı, sözleriyle büyük beğeni toplarken genç yıldızın Miss Sohee imzalı pembe elbisesi de en az şarkının kendisi kadar iddialıydı. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Oldukça cesur bir giyim tarzına sahip olan Cyrus, The Graham Norton Şovu için 2020’nin en ilham veren genç tasarımcılarından Sohee Park ile çalıştı. Geçtiğimiz ağustos ayında çevrimiçi yayınladığı Central Saint Martins mezuniyet koleksiyonuyla moda dünyasına hızlı bir giriş yapan Güney Koreli tasarımcı, Alis’in Harikalar Diyarı’ndan ilham alan tasarımlarıyla yepyeni bir hayal dünyasının kapılarını bizlere açıyor. Covid-19 nedeniyle ihtişamlı ve abartılı parçaların yerini konfora bıraktığı günlerde son zamanların en gösterişli koleksiyonuna imza atan Park, Haute Couture’ün bir kaçış yöntemi olduğunu ve en zor zamanlarda bile insanlara umut verdiğine inandığını dile getiriyor. Tasarımcının mimari formlardan ilham alan krolin etekle hacimlendirilen, kuyruklu ve metalik elbiseleri kırmızı halı davetlerinin yeniden başladığı dönemde büyük ses getirmesi bekleniyor.

 Christian Cowan

Mezuniyetinden bu yana Miley Cyrus’un yanı sıra Bella Thorne, Letitia Wright ve Jhene Aiko gibi yıldızlar da çalışma şansına sahip olan Sohee Park, İngiliz tasarımcı Christian Cowan’ın New York Moda Haftası kapsamında tanıttığı 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için de Edward Scissor Hands filminden ilham alarak üç farklı elbise tasarımına imza attı.  

ETİKETLER: MİSS SOHEE , SOHEE PARK , MİLEY CYRUS , CHRİSTİAN COWAN , LONDRA , CENTRAL SAİNT MARTİNS