06 Ağustos 2018

Meghan Markle’ın Yaz Esintili Doğum Günü Stili

YAZI: ZEYNEP GÜR

 meghan markle

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Sussex Düşesi Meghan Markle kraliyet üyesi olarak kutladığı ilk doğum gününde sade ve rafine stil tavrından yine taviz vermedi. 

37. doğum gününde yapacağı stil seçimiyle uzun zamandır merak konusu olan Meghan Markle, tek parça illüzyonu yaratan etek-bluz takımıyla beklentileri fazlasıyla karşıladı.

Pileli ve blok renkli elbise tercihini Club Monaco’dan, ayakkabı tercihini Aquazzara’dan ve şapka tercihini ise Çılgın Şapkacı olarak bilinen Philip Treacy’den yana kullanan kraliyet ailesinin en yeni ferdi yine kendine hayran bırakmayı başardı. 

meghan markle, kraliçe elizabeth

İngiliz kraliyet ailesi Meghan Markle'ın doğum gününü Sussex Düşesi'nin Kraliçe II Elizabeth ile olan bu meşhur fotoğrafıyla kutladı.

Fotoğraf: @theroyalfamily

En yakın arkadaşı Charlie Van Straubenzee’nin düğününe sağdıç olarak katılan Prens Harry'i doğum günü olmasına rağmen yalnız bırakmayan Meghan Markle, iki özel kutlamanın altından tek bir stille kalktı. 

Sosyal medya üzerinden de kutlama yağmuruna tutulan Sussex Düşesi, kraliyet ailesinin resmi sosyal medya hesabından kutlamaları içten mesajıyla yanıtladı. İngiliz kraliyet ailesinin resmi Instagram hesabı da Meghan Markle ve Kraliçe Elizabeth'in meşhur karesini paylaşarak Sussex Düşesi'nin 37. yaş gününü kutladı. 

Meghan Markle hakkında bilmeniz gereken 5 gerçeği keşfedin.

Meghan Markle'ın Stil Evrimi

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , ÜNLÜ STİLİ