13 Haziran 2018

Maskülen Çizgisi ve Karizmatik Stil Tavrıyla Victoria Beckham

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Victoria Beckham

Fotoğraf: Instagram/@beckhamfamilypage

İddiya ediyoruz, maskülen çizgileri ondan daha karizmatik bir tavırla taşıyabilen başka bir kadın yok. Stil kodlarını resmi ve mesafeli tasarımlardan alan Victoria Beckham'dan bahsediyoruz. Başarılı tasarımcı yine Londra'da ve yine Saint Laurent'in moda literatürüne kazandırdığı 'Le Smoking' referanslarıyla karşınızda. Baştan ayağa siyah giymesi de artık şaşırtıcı bir detay değil, en sevdiği renk olduğu için Beckham'ın stil rutininde son derece olağan.

Dün Mayfair'deki balık restoranı Scott's'ta öğle yemeği yiyen stil ikonu, yıllar içerisidne inşa ettiği maskülen stilini gündelik hayatında da çokça tercih ediyor. Bu kez farklı olan ayrıntılar da var tabii. Örneğin blazer ceketini beline taktıği kemerle bağlaması. Bu ince hareketle genel görünümüne bir doz feminenlik katan Beckham, böylelikle kombinindeki resmi havayı biraz olsun yumuşatıyor.

Hiçbir zaman vazgeçmediği, kendi tasarım imzasını taşıyan güneş gözlükleri için aynı cümleyi kurmak mümkün değil. Bu gözlükler, her kadının kendiyle özdeşleşen bir aksesuarının olması gerektiği mesajını güçlü bir şekilde iletiyor.

Maskülen Stiliyle İlham Veren 10 İkonik İsim 

 

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , SAİNT LAURENT , LE SMOKİNG , LONDRA , ÜNLÜ STİLİ