30 Temmuz 2018

Kim Kardashian'ın Fütüristik Randevu Stili

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

kim kardashian

Fotoğraf: @kardashianbeauty__

Eksantrik stil rotalarıyla sürpriz yapmayı seven Kim Kardashian, bu kez gelecekten bildiriyor. Kanye West ile Los Angeles’ta görüntülenen Kim, fütüristik randevu stiliyle uzay çağını ziyaret etti.

Vintage Versace arşivinin en ikonik parçalarından biri olan derin yırtmaçlı metalik eteği, gümüş body ile yorumlayan reality yıldızı/iş kadını, iddialı görünümüne stilinin vazgeçilmezine dönüşen fütüristik gözlükleriyle eşlik etti. Yazın en hit kısa saçlarından birine şans veren Kardashian, taze kesilmiş keskin lob duruşuyla stil hikayesini destekledi.

Kim’in radikal stil dönüşümünün ilhamıysa tabiki, şahsına münhasır felsefesiyle moda dünyasındaki en etkili rap yıldızlarından biri olan Kanye West’ten geldi. Eşinin moda markası Yeezy’e sokak stilinde modellik yapan Kardashian, Kanye West’in vizyonuyla moda sahnesindeki figürünü yeniledi.

Son olarak uzay üssünden yeni inmiş hissi yaratan metalik görünümüyle karşımıza çıkan Kim Kardashian bugüne kadar ki en çarpıcı stil manifestolarından birine imza attı.

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , ÜNLÜ STİLİ , LOS ANGELES , KANYE WEST