18 Haziran 2019

Kendall Jenner'ın Süpermarket Çıkarması

YAZI: ZEYNEP GÜR

kendall jenner

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Yaz gardırobunuzun cazibe oranını bir tık yükseltmeye ne dersiniz? O halde işinin ehli bir süpermodelden stil dersi almanın tam sırası... Çünkü o, süpermarkete giderken bile cool'luğundan taviz vermiyor! Eğer "tüm gözlerin her an her saniye üzerinizde olduğu bir reality yıldızı" sıfatını taşıyorsanız, süpermarkete giderken bile diva kimliğinizi yanınıza almayı unutmamalısınız. (Süpermodel olmanın altın kuralı!) 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Olay yeri Soho, sabah saatleri... 6th Avenue Deli'den umursamaz ve havalı tavrıyla ayrılan bir süpermodel radarımıza yakalanıyor. Tepeden tırnağa turuncuya kuşanmış, elinde de karakteristik bir aksesuara dönüşen Coca-Cola Orange... Doğrusu, sıradan bir süpermarket alışverişi bile Kendall Jenner müdahelesiyle yüksek moda sahnesi aktivitesine dönüşebiliyor. Kendall'ın meslek sırrı ise çok basit; doğru stil elementlerini bir araya getirmek ve biraz da özgüven bombardımanı! 

kendall jenner

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kusursuz vücut hatlarını açık eden turuncu elbisesi, yüksek topuklu ayakkabıları, siyah güneş gözlükleri ve Prada el çantasıyla süpermarket alışverişini bile sofistike bir hale getiren Kendall'ın stilini mercek altına aldık.  

Sizin için seçtik: 

 

ETİKETLER: KENDALL JENNER , ÜNLÜ STİLİ