23 Haziran 2019

Kendall Jenner'ın Stil Dozu Yüksek Yeşil Alanı

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Kendall JennerFotoğraf: Splashnews.com

Geçtiğimiz Ocak ayında küresel moda arama platformu Lyst, yapılan aramalardan ötürü fıstık ve adaçayı yeşilinin, sezonun yeni 'it' rengi olabileceği konusunda tahminlerde bulunmuştu. Ve o tahminler aralarında Irina Shayk ve Kendall Jenner'ın bulunduğu süper modeller tarafından doğrulandı!

Oversize tutkusunu gözler önüne seren yeşil gömleği Jenner'ın görünümündeki sansasyon yaratan ve trend çalarını çınlatan parçalardan sadece biri. Gömleğinin açık bıraktığı kısmından görünen eteği ise Kanye West tarafından desteklenen aynı zamanda da Yeezy'nin eski tasarımcılarından Maise Schloss'un kurduğu Maise Willen'a ait. Her şey spor seyrinde giderken Cindrella ayakkabılarıyla görünümüne kadema atlatan Kendall'ın bu inanılmaz topukluları ise Amina Muaddi imzalı. Bu muhteşem ayakkabılarla şehir turu yapan tek isim Kenny sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Saraylı ayakkabıları sokağa taşıyan bir diğer isim de geçtiğimiz günlerde Rihanna olmuştu.  

Stil dozu yüksek, yeşil alanı geniş görünümler 2019 yaz sezonunda giderek artacak gibi görünüyor. Sezonun en iddialı rengiyle test sürüşüne çıkmak için acele edin!

ETİKETLER: KENDALL JENNER , ÜNLÜ STİLİ , TREND , SOKAK STİLİ