08 Nisan 2019

Kendall Jenner Hangi Kardashian Akımına Kapıldı?

YAZI: ZEYNEP GÜR

kendall jenner

Fotoğraf: SplashNews.com

Geçtiğimiz günlerde, Tiffany & Co davetine Ingie Paris imzalı pespembe bir elbiseyle katılan ünlü süpermodel Kendall Jenner, stil fırçasını yine optimizm seviyesi yüksek renk paletinden uzaklaştırmayıp lila tonlarına sürükledi. Sonuç; Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan aşina olduğumuz "Stiline göre araba seç!" hamlesi. 

kendall jenner

Fotoğraf: Getty Images Turkey

40'ların dramatik şıklığına referans veren Alessandra Rich bolerosu Kendall Jenner'ın tek nostaljik hamlesi değil elbette. Ünlü süpermodelin retro fütüristik tutkusunun en sağlam kanıtı, 50'lerin ikonik araba modellerinden Eldorado Biarritz'den başkası değil. Hadid kardeşler ve Kaia Gerber gibi kemik süpermodel kadrosunu da etkisi altına alan mikro güneş gözlükleri, modern kovboy jean'i ve zamansız altın kolyesi de Kendall Jenner'ın retro obsesyonunun geri kalanları.

Kardashian klanının özgür kızına, günün geri kalanında, Hailey Bieber eşlik etti. Birlikte pilatese giderken görüntülenen ikili, süpermodel güçlerini birleştirerek Los Angeles'ın stil çıtasını bir hayli yukarı çekti.  

kendall jenner

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Günün sonunda, Kendall Jenner da Kardashian genlerine daha fazla karşı koyamayıp, Kylie Jenner ve Kim Kardashian'ın başlattığı "Stiline göre araba seç!" akımın bir parçası oldu.

ETİKETLER: KENDALL JENNER , ÜNLÜ STİLİ , KARDASHİAN