10 Ekim 2019

Kate Middleton’ın Serin Güz Paleti

YAZI: ZEYNEP GÜR

kate,middleton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Cambridge Düşesi Kate Middleton, yeni mevsimi serinkanlı bir stille karşılıyor. Ne de olsa sonbahar kapıda! Geçtiğimiz gün erken saatlerde Angela Marmont Centre for UK Biodiversity'e sürpriz bir ziyarette bulunan Cambridge Düşesi, klasik ve zarif duruşunu her zamanki gibi korudu. 

Kraliçe Elizabeth'in "şovalye" olarak onurlandırdığı Kate Middleton'ın mesafeli stilindeki ağırbaşlı ikili, şüphesiz haki ve bordo tonlarıydı. Cambridge Düşesi'nin stilindeki ilk işbirliği, Warehouse imzalı bordo hırkası ve haki Jigsaw culotte pantolonları arasında gerçekleşti. İkinci rant ise nostaljik Tod ayakkabıları ve Chanel el çantasından geldi! 

Kate Middleton'ı yakından takip edenler bilir; "Bir giydiğimi bir daha asla giymem" huyu olan bir düşes değil asla kendisi. Chanel imzası taşıyan clutch çantası da keza uzun zamandır Kate Middleton'a refakat ediyor. Stil arşivlerine bakacak olursak; düşes 2017 yılında Paris'e yaptığı ziyaret sırasında yine Chanel çantasıyla objektiflere yansımıştı. 2018 yılında İsveç'e yaptığı seyahatte de sadık ekürisi yine yanındaydı. Belli ki Cambridge Düşesi'nin gardırobundaki as parça Chanel çantasından başkası değil!

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ