21 Şubat 2018

Jennifer Lawrence'un İkon Olma Yolundaki Cesur Adımları

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

jennifer lawrence

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Hollywood’un gözde sarışını Jennifer Lawrence’ın moda sahnesine dönüşü ikonik oldu. Red Sparrow filminin Avrupa tanıtımlarını gerçekleştiren Lawrence, Londra’da seksapalitesi yüksek siyah elbisesiyle görüntülendi.

Basın konferansında dekolteli, cesur bir Versace tasarımı tercih eden Jennifer Lawrence, siyahın çekim alanındaki stiliyle Elizabeth Hurley’nin 90’lardaki efsanevi görünümüne meydan okudu.

jennifer lawrence

Fotoğraf: @pinterest

1994 yılında Four Weddings and a Funeral filminin galasında çok benzer bir Versace tasarımı giyen Elizabeth Hurley, bu stil anıyla kırmızı halının unutulmazları arasına girdi.

90’ların kült figürü Elizabeth Hurley’nin görümümüne #throwback yapan Jennifer Lawrence, yalnız basın konferansı değil, sokak stilinde de bu elbisesiyle olay yarattı. Hem göğüs hem bacak dekoltesini aynı anda başarıyla taşıyan Jennifer Lawrence, sokakta cesur adımlar attı.

 18-02/21/jennifer-lawrence-921226582-1519223829.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Lawrence siyahın cazibesine, sokak stilinde uzun siyah palto ve klasik siyah gözlüklerle eşlik ederken, asaletini de, seksapalitesi ve cool duruşuyla birlikte taşıdı.

Jennifer Lawrence tehlikeli dekolte oyunları, cool tavrı ve seksi stil hikayesiyle, Hollywood ikonu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor mu? Önümüzdeki günler, bu sorunun cevabını verecek.

Günün En İyi Giyinen Ünlüleri

ETİKETLER: JENNİFER LAWRENCE , ÜNLÜ STİLİ , LONDRA , VERSACE