03 Kasım 2021

Hailey Bieber’dan Britney Spears’a Saygı Duruşu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

hailey-baldwin-bieber-britney-spears-halloween

Fotoğraf: @haileybieber

Bu sene cadılar bayramı oldukça ihtişamlı geçti. Plastik makyaj ve iddialı kostüm seçimleriyle ünlü isimler çıtayı oldukça yükseğe taşıdı diyebiliriz. Halloween 2021'in en çok konuşulan görünümleri ise Hailey Bieber'a aitti. Gittiği ilk konserin Britney Spears konseri olduğunu söyleyen süpermodel, şarkıcının video kliplerinden ikonik anları yeniden canlandırdı.

hailey-baldwin-bieber-britney-spears-halloween

Fotoğraf: @haileybieber

Oops I dit It Again, Hit Me Baby One More Time ve I'm a Slave 4 U şarkılarının ses getiren kombinlerini kusursuz bir şekilde taşıyan Hailey, bu görünümlere ek olarak Britney'nin ses getiren Mart 1999 tarihli Rolling Stone kapağını da yeniden canlandırdı.

hailey-baldwin-bieber-britney-spears-halloween

Fotoğraf: @haileybieber

Sadece kıyafetlerini değil saç ve makyaj profilini de Britney Spears'ınkilerle eşleyen Bieber, arkadaşlarından ve takipçilerinden büyük beğeni topladı. Güzel yıldızın gardırobunun arkasındaki isimler Chloe ve Chenelle Delgadillo iken, genç modelin güzellik portreleri ise makyaj artisti Mary Phillips ve saç artisti Clayton Hawkins'e emanetti. Bu cadılar bayramını Britney Spears'a saygı duruşunda bulunarak geçiren Hailey Bieber'ı Halloween'in kazananı olarak ilan edebiliriz!

ETİKETLER: HAİLEY BİEBER , HALLOWEEN , CADILAR BAYRAMI , BRİTNEY SPEARS