03 Ağustos 2019

Hafta Sonu Konforu, Cumartesi Şıklığı: Naomi Watts

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

naomi wattsFotoğraf: Getty Images Turkey

Sezonun en hit aksesuarı bucket şapka mı, yazın kurtarıcısı slip elbiseler mi, yoksa formal tavrını bir kenara bırakıp hafta sonuna cesurca dahil olabilen blazer ceketler mi? Naomi Watts'ın ilk bakışta karmaşık bir algı yaratan görünümünden hangi parçayı elemek istersiniz? Ya da onu bu şekilde kabul edip, deneysel yaklaşımlarına ayak uydurmayı mı tercih edersiniz? Biz, ilk şıkkı işaretleyenler için birkaç stil önerisiyle yola devam ediyoruz.

1.Şapkasız varsayım: Başarılı yıldız, stil kodları birbirinden farklı olan parçaları biraraya getirme konusunda cesur davransa da, slip elbisenin şık tavrına bucket şapkasıyla gölge düşürdüğü bir gerçek. Şapkayı çıkardığı anda birden bire değişebilecek potansiyele sahip görünümü ise cumartesi şıklığının ipuçlarını özünde barındırıyor.

2.Değiş-tokuş: Slip elbisenin yer yer değişebilen, her ortama ayak uydurabilen yapısı bu görünümde nakavt oluyor. Elbise, kot şort ve salaş bir atlet ile değiş tokuş edilmesi halinde hafta sonu konforuna terfi edebilecek çeviklikte. 

Naomi Watts'ın farklı tonlu stil düellosunda, sizce kazanan hangi taraf?

ETİKETLER: SOKAK STİLİ , NAOMİ WATTS , ÜNLÜ STİLİ