26 Nisan 2021

Dua Lipa’nın Oscar Işıltısı

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

dua lipa,eltonjohn,oscar ödülleri

@dualipa

2021 Oscar Ödülleri Los Angeles’taki tarihi Union Station’da gerçekleşen fiziki bir organizasyonla sahiplerini bulmadan önce, Elton John’un ev sahipliğinde geçen parti gecenin ruhunu ilk yansıtan etkinlikti.

Gecede Elton John’a performansıyla eşlik eden Dua Lipa ise iki farklı Balenciaga elbise tercih ederek Oscar törenlerinin göz alıcı tavrını sahneye taşıdı. Lipa'nın stilisti Lorenzo Possoco'nun ünlü şarkıcı için seçtiği zıt görünümler, Hollywood ihtişamının ortak noktasında buluşarak gecenin en ilham verici görüntülerini oluşturdu.

dua lipa,eltonjohn,oscar ödülleri

 

Dua Lipa'nın ilk giydiği siyah elbise, volümlü ve vücuda oturan formuyla karanlık tarafın deniz kızı tavrını yansıtırken kadife dokunuşu da kırmızı halının asil ruhunu geçmiş zamanların nostaljik stiline bir saygı duruşuyla karşılıyor.

 

dua lipa,eltonjohn,oscar ödülleri

 

Lipa, solo albümünde yer alan Levitating ve Pretty Please şarkılarını seslendirirken ise kişisel albüm çalışmasındaki parti stilini gümüş işlemeli ikinci Balenciaga elbisesiyle geceye taşıdı. Elton John'la birlikte söyledikleri "Bennie And The Jets” ve “Love Again" parçaları ise özlenen dönemlere kısa bir yolculuk yaptırırken, Dua Lipa bu unutulmaz etkinliği sosyal medyası üzerinden şu sözlerle paylaştı; "Sevgili Elton John, dün gece yanınızda size eşlik edebildiğim için çok teşekkür ederim. Sizinle böyle önemli bir amaç için bir araya gelebilmek büyük bir onur. Bu anı asla unutmayacağım."

 

ETİKETLER: DUA LİPA , ELTON JOHN , 2021 OSCAR ÖDÜLLERİ