07 Mart 2020

Céline Dion'un Zıt Kutuplu New York Stili

YAZI: EKİN KURBETÇİ

celine-dion-new-york-celebrity-street-style

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Céline Dion sokak stiliyle ikonikleşen isimlerin başında geliyor. Diva etiketini günlük görünümleriyle buluşturmayı muazzam bir şekilde başaran ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta, sadece birkaç gün arayla zıt kutuplara ait iki farklı kombinle karşımıza çıktı.

Basic bir jean ve siyah dik yaka bir kazak nasıl stil ilhamı verecek hale gelir? Céline Dion'dan öğreniyoruz. Matrix'ten fırlamışçasına cesur, iddialı ve maskülen paltosuyla dolapların vazgeçilmez ikilisini hareketlendiren Céline, Brandon Maxwell imzalı bu 'it' parçayı Jimmy Choo 'April' çizmelerle tamamlamış. Ancak gözünüzü ikonik yıldızın bu milenyum stiline çok da alıştırmayın.

celine-dion-new-york-celebrity-street-style

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Çok değil, sadece 3 gün sonra Dion karşımıza ters köşe yapan bir kombinle çıkıyor. Artistin repertuarında bu kez 2020 Sonbahar/Kış podyumundan 8 Moncler Richard Quinn etiketli bir look var. Desenli kabanı ve bir örnek taytıyla bizi bu kez 60'lara ışınlayan Céline Dion'un çantası Marge Sherwood, ayakkabıları ise Gianvito Rossi imzalı. Güzellik dokunuşlarını da kıyafetine göre şekillendiren yıldızın saçları, önden 60'lar ilhamlı bir bob efekti veren enseden at kuyruğu şeklinde toplanmış, zekice! Stil sınırlarını her görünümüyle biraz daha genişleten ve denemekten korkmayan Céline Dion gerçek bir ilham kaynağı.

 

ETİKETLER: CÉLİNE DİON , SOKAK STİLİ , ÜNLÜ STİLİ