15 Temmuz 2022

Cambridge Düşesi'nin Wimbledon Tarzı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Kate Middleton

Getty Images

Hepimiz biliriz ki Wimbledon yalnızca tenis dünyasının en önemli turnuvalarından biri değil, çok daha fazlasıdır. Ve gözümüz maçlarda olduğu kadar tribünlerde iştahlı bir şekilde karşılaşmayı izleyen tanıdık simalardadır. Bunlardan biri de hiç şüphesiz göz alıcı ve zarif tarzıyla Cambridge Düşesi Kate Middleton.

Kate Middleton

Getty Images

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kadınlar tek final maçında Tunuslu tenisçi Ons Jabeur ile Kazakistanlı rakibi Elena Rybakina mücadelesinde sarı bir elbiseyle gördük Middleton'u. Göz alıcı elbisesini ise krem rengi topuklularla eşleştirmişti. Düşes'in sarı elbisenini daha önce yılın başlarında Karayipler'de düzenlenen kraliyet turu sırasında da üzerinde görmüştük.

Tek erkekler çeyrek final maçında Novak Djokovic, Jannik Sinner'i mağlup ederek yarı finale yükselirken Middleton'u yakın zamanda giydiği Alessandra Rich imzalı mavi üzerine beyaz puantiyeli elbisesiyle gördük.

Tek erkekler finali için de Chelsea yakalı ve kabarık kollu başka bir puantiyeli elbise tercih eden Middleton, Alessandra Rich kreasyonundan bu görünümle bir kez daha klasikliğini korurken bir yandan da 80'ler ruhuna göz kırpıyordu.

Kate Middleton

Getty Images

Sezonun üçüncü Grand Slam Tenis Turnuvası olan Wimbledon tribünlerinde bu sene ilk defa gördüğümüz bir isim daha vardı: Prens George! Bu sene ilk kez turnuvayı izlemeye gelen sekiz yaşındaki George, Prens William ile birlikte şampiyon Djokovic'i el sıkışarak tebrik etti.

Maç sırasındaki tepki ve mimikleriyle bize birçok yeni meme armağan ettiğini söylememize gerek yok, değil mi?

ETİKETLER: WİMBLEDON , KATE MİDDLETON