24 Şubat 2022

Bella Hadid’in Suni Kürk Yorumu

EDİTÖR: GAMZE KANTARCIOĞLU

YAZI: SELEN KILIÇ

FOTOĞRAF: GETTY IMAGES

Uzun suni kürk, ihtişamı ve konforuyla kış aylarının daima vazgeçilmezi. 2022 Sonbahar/Kış sezonunda podyumda farklı renklerde ve stillerde modeller dikkat çekmeye devam etti.

RUNWAY Amiri 2022 Sonbahar / Alaia 2022 Sonbahar

           

Sokak stiliyle tüm dünyaya ilham olan Bella Hadid’in modaya yön veren suni kürklü görünümlerini sizin için seçtik.

Alaia 2022 Sonbahar

Bella’nın 2020’de New York’taki Marc Jacobs defilesinden çıkarken üstünde görüntülenen suni kürklü deri montu Saks Potts marka. Rahat stilini tamamlayan görkemli parça, rengi ve kürk detaylarıyla görünümün bütün havasını değiştirmiş. 

Alaia 2022 Sonbahar

 

Marei1998 imzalı suni kürkünü denimle bir araya getirerek sıradan olmayan bir şıklık yaratmış. Hem cool, hem de gösterişli! 


Alaia 2022 Sonbahar

Giysilerinin geri kalanını siyah ve sade tutarak leopar desenli suni kürkünü tam bir statement piece, yani iddia parçası hâline getirmiş.

 

Alaia 2022 Sonbahar

Kombinasyonda denge yaratmak Bella için çok önemli, bu nedenle sneaker ve kürk ikilisi, Bella için vazgeçilmez. New York’ta giydiği suni kürkün markası Colin LoCascio. Üzerindekiyle uyumlu çantası ise Prada.

 

Alaia 2022 Sonbahar

Micheal Kors’un 2019’daki lansman partisine giderken simsiyah bir kombinle fotoğraflanan Bella’nın saçı ve makyajı harika görünüyor. Suni kürk de Michael Kors imzalı. 

ETİKETLER: BELLA HADİD , KÜRK , SOKAK STİLİ